TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Anita poston foton e Lolës dhe Dautit duke u puthur, i uron ditëlindjen

Gazeta Express - 12.06.2019

Gruaja e deputetit të njohur kosovar, Daut Haradinajt, Lola sot feston ditëlindjen. Me rastin e ditëlindjes së 32-të, Lola mori urime të shumta. Përveç urimit të veçantë të bashkëshortit, Lola urim ...

Lola bën set fotografik për ditëlindjen e 32-të, do ta ‘shashtris’ Dautin me fustanin e veshur

Zhurnal - 12.06.2019

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit shumë të njohur, Daut Haradinajt. Ata janë shumë të përfolur për jetën e tyre private e të cilën nuk hezitotojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale, shkruan ...

Lola Haradinaj mahnitëse, feston ditëlindjen në fustanin super të shkurtër

Gazeta Express - 12.06.2019

Lola Haradinaj po feston ditëlindjen e 32-të. Moderajtorja, njëkohësisht bashkëshortja e Daut Haradinaj, po feston ditëlindjen e 32-të. Lola me këtë rast ka bërë një fotosesion në shtëpinë e saj dhe ...

Lola Haradinaj feston ditëlindjen e 32-të, sjell fotosesion atraktiv për ndjekësit e saj

Telegrafi - 12.06.2019

Bashkëshortja e deputetit nga radhët e AAK-së, Daut Haradinaj, Lola Muçaj-Haradinaj, është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale. Të mërkurën, ajo ka festuar ditëlindjen e saj të 32-të dhe me këtë rast ...

Anita e uron Lolën për ditëlindje me një foto intime duke u puthur me Dautin!

Zhurnal - 12.06.2019

Lola dhe Anita Mucaj janë dy motrat shumë të njohura në mediat dhe publikun shqiptar. Edhe më të njohura e më të komentuara u bënë pas martesës me Daut dhe Ramush Haradinaj, përcjell ORAinfo.Ato ...

Lola feston ditëlindjen, realizon fotosesion përkrah Dautit dhe fëmijëve

Zhurnal - 12.06.2019

Bashkëshortja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj, Lola po feston ditëlindjen.Në këtë ditë të veçantë për të, ajo ka marr një urim edhe nga bashkëshorti i ndërsa Lola së bashku me familjen e saj ka ...

Festë në familjen e Daut Haradinajt

Botasot - 12.06.2019

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj në 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës, e ka edhe një festë tjetër për ta festuar. Sot, më 12 qershor, bashkëshortja e tij, Lola feston ditëlindjen.

Anita poston foton e Lolës dhe Dautit duke u puthur, i uron ditëlindjen

Botasot - 12.06.2019

Gruaja e deputetit të njohur kosovar, Daut Haradinajt, Lola sot feston ditëlindjen. Me rastin e ditëlindjes së 32-të, Lola mori urime të shumta. Përveç urimit të veçantë të bashkëshortit, Lola urim ...

Lola Haradinaj mahnitëse, feston ditëlindjen në fustanin super të shkurtër

Botasot - 12.06.2019

Lola Haradinaj po feston ditëlindjen e 32-të. Moderajtorja, njëkohësisht bashkëshortja e Daut Haradinaj, po feston ditëlindjen e 32-të. Lola me këtë rast ka bërë një fotosesion në shtëpinë e saj dhe ...