TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aksioni i armëve në Elbasan, Lleshaj flet pas pezullimit të oficerëve

BalkanWeb - 12.07.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka komentuar nga Hani i Hotit edhe operacionin e Elbasanit ku u zbulua një arsenal armësh të sofistikuara, rast ky i publikuar fillimisht në Neës 24.

Armët në Elbasan, Sandër Lleshaj: Policia i ka sekrete operacionet

Mapo - 12.07.2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka reaguar pas operacionit të policisë në Elbasan, ku u sekuestruan armë të sofistikuara, që dyshohet se mund të jenë përdorur në ngjarje kriminale.

Përurohet mjediset e reja të Policisë Kufitare të Hanit të Hotit

RTSH - 12.07.2019

Një vit pas përurimit të godinës së re të Doganës së Hanit të Hotit, në këtë pikë kalimi kufitar të premten u përuruan mjediset e reja të stacionit të Policisë Kufitare, një investim prej 45 milionë ...

Hapet godinë e re në doganën e Hanit të Hotit

ABC News - 12.07.2019

Hapet godinë e re doganore në pikën kufitare të Hanit të Hotit . Në fjalën e tij, drejtori i Përgjithshëm Policië, Ardi Velia tha se ky investim ka kushtuar 45 mln lekë dhe është shumë i rëndësishëm ...

Lleshaj: Shumë shpejt koha e pritjes në doganë do jetë ‘0’

Top Channel - 12.07.2019

Nga dogana e Hanit të Hotit, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka njoftuar se do të shkurtohet koha e pritjes në pikat kufitare të Shqipërisë. Lleshaj duke sjellë në vëmendje shembullin me ...

Lleshaj: Do modernizojmë pikat kufitare, investim 45 mln lekë

BalkanWeb - 12.07.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka inauguruar sot godinën e Policisë Kufitare në Han të Hotit. Nga kjo pikë kufitare, ministri Lleshaj ka deklaruar se do të përmirësohen të gjitha portat hyrëse ...

Leshaj: FRONTEX dhe EUROPOL, shenjë besimi për vendin tonë

ABC News - 12.07.2019

Fjala e ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, në përurimin e ambienteve të reja të stacionit të Policisë Kufitare në PKK Hani i Hotit: I nderuar z. Prefekt i Qarkut Shkodër, Z.

Lleshaj: Shumë shpejt koha e pritjes në doganë do jetë ‘0’

Zhurnal - 12.07.2019

Tiranë, 12 korrik – Nga dogana e Hanit të Hotit, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka njoftuar se do të shkurtohet koha e pritjes në pikat kufitare të Shqipërisë.

Lleshaj: Do modernizojmë pikat kufitare, investim 45 mln lekë

LajmiFundit - 12.07.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka inauguruar sot godinën e Policisë Kufitare në Han të Hotit. Nga kjo pikë kufitare, ministri Lleshaj ka deklaruar se do të përmirësohen të gjitha portat hyrëse ...

Radhë nëpër dogana, Lleshaj: Shumë shpejt koha e pritjes do jetë zero

ABC News - 12.07.2019

“Duhet t’i përmirësojmë portat hyrëse të Shqipërisë, krijon kushte për ta përmirësuar shërbimin tonë. I rëndësishëm edhe për turizmin në vend. Që t’i përballojë këto flukse, duhet t’i përgjigjemi me ...

45 milionë lekë investim, Sandër Lleshaj tregon detajet çfarë do ndodhë në pikat kufitare

SOT - 12.07.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka inauguruar sot godinën e Policisë Kufitare në Han të Hotit. Nga kjo pikë kufitare, ministri Lleshaj ka deklaruar se do të përmirësohen të gjitha portat hyrëse ...