TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zhduket një person në Vushtrri

Zhurnal - 07.12.2017

Zhduket një person në Vushtrri Vushtri, 7 dhjetor - Të hënën në Vushtrri, një person ka informuar policinë se në këtë datë djali i tij me të meta psikike ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për ...

Arrestohen tre persona në Vushtrri, merreshin me prostitucion

Lajmi.net - 07.12.2017

Në Vushtrri policia ka arrestuar tre persona, dy meshkuj dhe një femër,pasi që të njëjtit dyshohet se janë përfshirë ne prostitucion. Më tej, në raportin e policisë thuhet se të dyshuarit janë ...

Zhduket një person në Vushtrri

Telegrafi - 07.12.2017

Një ankues ka informuar se me datën 4 dhjetor, djali i tij me të meta psikike ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij. Rasti ka ndodhur në rrugën ‘Haxhi Zeka’ në Vushtrri, ...