TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Përfshihet nga flakët një automjet në autostradën Tiranë-Elbasan

SOT - 13.10.2019

Përfshihet në flakë një automjet. Ngjarja ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Elbasan, pranë fshatit Ibë, ndërsa nuk ka ende detaje. Gjithashtu, nuk dihet nëse në brendësi të automjetit ka ...

Çfarë po ndodh në autostradën Tiranë-Elbasan: Makina në flakë

Albeu.com - 13.10.2019

Një makinë është përfshirë totalisht nga flakët në autostradën Tiranë-Elbasan. Ngjarja ka ndodhur pranë fshatit Ibë, raporton Balkanweb , ndërsa nuk dihet ende nëse zjarri ka qenë aksidental apo i ...

VIDEO/ Makina “Audi” merr flakë në autostradën Tiranë – Elbasan

BalkanWeb - 13.10.2019

Një makinë tip “Audi” ka marrë flakë në autostradën Tiranë – Elbasan. Ngjarja ka ndodhur pranë fshatit Ibë, raporton “Balkanweb”. Nuk është e qatë nëse makina po digjet me dashje apo jo.

Ti Raporton/ Makina përfshihet nga flakët në autostradën Lushnjë-Fier

Top Channel - 12.10.2019

Një qytetar ka dërguar disa videon në rubrikën ‘Ti Raporton’ në Top Channel, ku një makinë ka marrë flakë në autostradën Lushnjë-Fier. Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar në njerëz, vetëm dëme ...

Makina përfshihet nga flakët në autostradën Lushnjë-Fier

Gazeta Express - 12.10.2019

Një makinë ka marrë flakë në autostradën Lushnjë-Fier. Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar në njerëz, vetëm dëme materiale. Policia, zjarrfikësja dhe ambulanca kanë mbërritur në kohë, por nuk kanë ...

Video/Makina shpërthen në flakë në ecje e sipër në aksin Lushnje-Fier

BalkanWeb - 12.10.2019

Një makinë ka shpërthyer në flakë në aksin që lidh Lushnjën me qytetin e Fierit. “BalkanWeb” ka siguruar pamjet nga vendi i ngjarjes, ku shihet mjeti i kapluar nga flakët, ndërsa fatmirësisht nuk ...

Video/Makina shpërthen në flakë në ecje e sipër në aksin Lushnje-Fier

Medial - 12.10.2019

LUSHNJË Një makinë ka shpërthyer në flakë në aksin që lidh Lushnjën me qytetin e Fierit. “BalkanWeb” ka siguruar pamjet nga vendi i ngjarjes, ku shihet mjeti i kapluar nga flakët, ndërsa fatmirësisht ...

Makina përfshihet nga flakët në autostradën Lushnjë-Fier

Botasot - 12.10.2019

Një makinë ka marrë flakë në autostradën Lushnjë-Fier. Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar në njerëz, vetëm dëme materiale. Policia, zjarrfikësja dhe ambulanca kanë mbërritur në kohë, por nuk kanë ...

Makina “Audi” merr flakë në autostradën Tiranë – Elbasan

Durres Lajm - 13.10.2019

Një makinë tip “Audi” ka marrë flakë në autostradën Tiranë – Elbasan. Ngjarja ka ndodhur pranë fshatit Ibë mbrëmjen e sotme. Nuk dihet nëse në brendësi të automjetit ka apo jo persona.