TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aksident i rëndë në Tetovë, humb jetën një person

Zhurnal - 12.07.2019

Tetovë, 12 korrik- Dje rreth orës 9.30 në fshatin Çellopek të Tetovës, personi me iniciale S.I (56) nga fshati Çellopek, duke drejtuar makinë të tipit “Folksvagen Golf” me targa të Shkupit, është ...

Aksident i rëndë në Çellopek, vdes shoferi pasi goditi një veturë të parkuar

Tetova Sot - 12.07.2019

Dje rreth orës 10 e 30 minuta, në fshatin Çellopek të Tetovës, në afërsi të shkollës, vetura e tipit ,,Golf,, me targa të Shkupit, të cilën e ka drejtuar 56-vjeçari S.I, nga Çellopeku, ka humbur ...

Aksident i rëndë në Tetovë

Ina - 12.07.2019

Në Tetovë mbrëmë ka ndodhur një aksident i rëndë, kur një makinë e tipit “Peugeot” nga shpejtësia e madhe është përmbysur. Aksidenti ndodhi pranë tregut te gjelbër të qytetit, ku drejtuesi i makinës ...

Aksident i rëndë trafiku në Tetovë (foto)

Alsat - 11.07.2019

Para pak çastesh ne Tetovë përpara tregut te gjelbër, është aksidentuar një makine tip “peugeot” me targa të Tetovës. Si shkak i aksidentit një person ka përfunduar me lëndime te renda trupore dhe ...

Sapo ndodhi një aksident i rëndë në Tetovë (FOTO)

Tetova Sot - 11.07.2019

Sapo ka ndodhur një aksident i rëndë në afërsi të Tregut të Gjelbër në Tetovë. Një makinë e tipit “Peugeot” me targa të Tetovës për arsye ende të panjohur është rrokullisur, që sipas dyshimeve ...

Në Çellopek të Tetovës, ish e dashura sulmon të riun dhe motrën e tij

Tetova Sot - 11.07.2019

Dje 10-korik ka denoncuar se rreth orës 18 e 40 minuta 25-vjeçari A.I. nga fshati Çellopek i Tetovës, ka denoncuar në oborin e shtëpis së tyre , ai dhe motra e tij S.I.

Humb jetën një person nga Tetova në aksident me makinë

Alsat - 12.07.2019

Dje rreth orës 9.30 në fshatin Çellopek të Tetovës, personi me iniciale S.I (56) nga fshati Çellopek, duke drejtuar makinë të tipit “Folksvagen Golf” me targa të Shkupit, është përplasur me një ...

Dy shkupjan kapen duke vjedhur në Tetovë

Shqipmedia - 10.07.2019

Dje rreth orës 21.00, pjestarët e policisë nga Stacioni policor Tetovë, kanë privuar nga liria personat N.S. (28) dhe M.N. (22) të dy nga fshati Gllumovë-Komuna e Sarajit, për arsye se të njëjtit ...

Policia kryen 4 arrestime në Tetovë

Flaka - 10.07.2019

Vetëm dje në Tetovë në tre raste të ndara uniformat blu kanë arrestuar 4 persona, transmeton Flaka Dje rreth orës 12 e 30 minuta, me urdhër të Gjykatës Themelore Tetovë, pjestarë të policisë nga ...

Tetovë, makina shkel dy persona

Tetova Sot - 10.07.2019

Më datë 9-korik rreth orës 16 e 40 minuta, në rrugën ,,Vëllezërit Milladinovi,, në Tetovë, personi B.H. (50) nga Tetova duke drejtuar veturë, ,,Opel Vektra,, me targa të Tetovës, ka aksidentuar ...

Aksident i rëndë trafiku para pak çastesh

Botasot - 11.07.2019

Para pak çastesh ne Tetovë, përpara tregut te gjelbër të qytetit, është aksidentuar një makine tip “Peugeot” me targa të Tetovës. Si shkak i aksidentit një person ka përfunduar me lëndime te renda ...

Humb jetën një person nga Tetova në aksident

Shqipmedia - 12.07.2019

Dje rreth orës 9.30 në fshatin Çellopek të Tetovës, personi me iniciale S.I (56) nga fshati Çellopek, duke drejtuar makinë të tipit “Folksvagen Golf” me targa të Shkupit, është përplasur me një ...

Policia kryen 4 arrestime në Tetovë

Tetova Sot - 10.07.2019

Vetëm dje në Tetovë në tre raste të ndara uniformat blu kanë arrestuar 4 persona. Dje rreth orës 12 e 30 minuta, me urdhër të Gjykatës Themelore Tetovë, pjestarë të policisë nga Stacioni policorë ...

Aksident në Tetovë, humb jetën një person

Botasot - 12.07.2019

Dje rreth orës 9.30 në fshatin Çellopek të Tetovës, personi me iniciale S.I (56) nga fshati Çellopek, duke drejtuar veturën “Volkswagen Golf” me targa të Shkupit, është përplasur me një makinë tjetër ...

Aksident në Tetovë, humb jetën një person

Telegrafi - 12.07.2019

Dje rreth orës 9.30 në fshatin Çellopek të Tetovës, personi me iniciale S.I (56) nga fshati Çellopek, duke drejtuar veturën “Volkswagen Golf” me targa të Shkupit, është përplasur me një makinë tjetër ...