TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

3 milionë euro ‘mall’, arrestohet 39-vjeçari shqiptar në Itali

LajmiFundit - 12.07.2019

Një 39-vjeçar shqiptar është arrestuar nga autoritet italiane pasi gjatë kontrolleve në banesën e tij është gjetur një sasi prej 18 kg kokainë, 8 kg hashash, 4 kg marijuanë dhe 10 gramë heroinë të ...

Itali, prangoset shqiptari me 3 mln euro drogë, i gjendet edhe armë me silenciator

RTSH - 12.07.2019

Policia italiane ka arrestuar një 39-vjeçar shqiptar. Atij ju gjendën 3 mln euro drogë. Shqiptari i arrestuar, sipas njoftimit të policisë italiane, është Emiliano Keçi.

Itali/ Arrestohet shqiptari me 18 kg kokainë me vlerë 3 mln euro

Mapo - 12.07.2019

Një 39-vjeçar shqiptar është arrestuar në Itali me 3 mln euro drogë. Shqiptari i arrestuar është Emiliano Keçi. Ai prej 2 javësh kishte marrë me qira një banesë në Bergamo.

Me 3 mln euro kokainë dhe armë, kapet shqiptari në Itali (Emri)

BalkanWeb - 12.07.2019

Një 39-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi është kapur me kokainë. Mediet fqinje raportojnë se është arrestuar shtetasi Emiliano Keci, pasi gjatë një kontrolli në banesë ...

Kishte fshehur 3 mln euro drogë në motorin e frigoriferit, kapet shqiptari (EMRI)

Durres Lajm - 12.07.2019

Policia italiane ka vënë në pranga shqiptarin Emiliano Keci 39 vjeç pasi në banesën e tij janë gjetur rreth 18 kg kokainë, 8 kg hashash, 4 kg marijuanë e 10 gramë heroinë.

Iu gjetën 3 mln euro drogë dhe 3 armë zjarri në shtëpi, arrestohet bosi shqiptar në Itali (Emri)

SOT - 12.07.2019

Një 39-vjeçar shqiptar është arrestuar në Itali me 3 mln euro drogë. Shqiptari i arrestuar është Emiliano Keci. Ai prej 2 javësh kishte marrë me qira një banesë në Bergamo.

Iu gjetën 3 milion euro kokainë dhe 3 armë, arrestohet shqiptari në Itali

Albeu.com - 12.07.2019

Një 39-vjeçar shqiptar është arrestuar në Itali me 3 milion euro drogë. Shqiptari i arrestuar është Emiliano Keci. Ai prej 2 javësh kishte marrë me qira një banesë në Bergamo.