TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bekim Haxhiu thotë se e ka parë Albin Kurtin duke hedhur gaz lotsjellës

Lajmi.net - 07.12.2017

Sot po mbahet seanca e radhës ndaj katër deputetëve të Vetëvendosjes për hedhjen e gazit lotsjellës. Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiun i thirrur në cilësinë e dëshmitarit, ka thënë se ka parë Albin ...

Vetëvendosje: Kalludra po bën gjykim fshehtas

Telegrafi - 07.12.2017

Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar lidhur me gjykimin ndaj katër deputetëve të saj për hedhjen e gazit lotsjellës në Kuvendin e Kosovës. Vetëvendosje ka theksuar se gjyqtari Beqir Kalludra po bënë ...

VV: Kalludra po bën gjykim të fshehtë për gazin lotsjellës

Koha.net - 07.12.2017

Lëvizja Vetëvendosje gjykimin ndaj deputetëve Albin Kurti, Albulena Haxhiu, Donika Kadaj-Bujupi dhe Faton Topalli për gazin lotsjellës në Kuvendin e Kosovës e ka quajtur politik dhe të fshehtë.

Haxhiu dëshmon se deputetët e VV-së kanë hedhur gaz lotsjellës

Koha.net - 07.12.2017

Në seancën gjyqësore ndaj katër deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje është duke dëshmuar Bekim Haxiu, deputet i PDK-së. Deputeti Haxhiu është pyetur për ngjarjen që ka ndodhur më 8 tetor të vitit 2015 ...

Bekim Haxhiu: Donika i ka pasur duart nën tavolinë kur është hedhur gazi në Kuvend

Gazeta Express - 07.12.2017

Po vazhdon seanca në Gjykatën Themelore ndaj deputetëve të Vetëvendosjes, të akuzuar për hedhjen e gazit lotsjellës në Kuvend, Albin Kurti, Donika Kadaj Bujupi, Albulena Haxhiu dhe Faton Topalli.

Nis seanca ndaj deputetëve të Vetëvendosjes, mungon Veseli

Lajmi.net - 07.12.2017

Ka nisur seanca gjyqësore ndaj katër deputetëve të Vetëvendosjes, Albin Kurti, Donika Kadaj-Bujupi, Albulena Haxhiu dhe Faton Topalli të cilët akuzohen për hedhjen e gazit lotsjellës në Kuvend.

Naser Osmanit nuk i kujtohet kush e ka hedhur gazin lotsjellës

Lajmi.net - 07.12.2017

Deputeti i LDK-së, Naser Osmani në dëshminë e tij në seancën gjyqësore ndaj katër deputetëve të Vetëvendosjes ka thënë se nuk i kujtohet kush e ka hedhur gazin lotjsellës në Kuvend.

Kurti, Kalludrës: Ndërrojini vendet me prokurorin

Telegrafi - 07.12.2017

Albin Kurti akuzoi Beqir Kalludrën se po i bën presion deputetit- dëshmitar Naser Osmani. Në gjykimin për lotsjellësin në Kuvend, deputeti i akuzuar Albin Kurti reagoi ndaj kryetarit të trupit ...

Bekim Haxhiu thotë se e ka parë Albin Kurtin duke hedhur gaz lotsjellës

Gazeta Express - 07.12.2017

Sot po mbahet seanca e rradhës ndaj katër deputetëve të Vetëvendosjes për hedhjen e gazit lotsjellës. Deputeti i PDK’së, Bekim Haxhiun i thirrur në cilësinë e dëshmitarit, ka thënë se ka parë Albin ...

Naser Osmanit nuk i kujtohet se kush e hodhi gazin

Albeu.com - 07.12.2017

Deputeti i LDK-së, Naser Osmani , dëshmitar në seancën ndaj deputetëve të VV-së, ka thënë se nuk i kujtohet se kush ka hedhur gaz lotsjellës nga opozita.

Kadri Veseli mungon në gjykimin e Albin Kurtit

Telegrafi - 07.12.2017

Kadri Veseli e Armend Zemaj nuk janë të pranishëm në gjykimin e Albin Kurtit, Donika Kadaj-Bujupit, Faton Topallit e Albulena Haxhiut për gazin lotsjellës në Kuvend.

Osmani: Nuk më kujtohet kush e ka hedhur gazin lotsjellës në Kuvend

Telegrafi - 07.12.2017

Në seancën gjyqësore e cila po mbahet ndaj katër deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, Donika Kadaj Bujupi dhe Albulena Haxhiu për hedhje të gazit lotsjellës në Kuvend, ka dëshmuar ...

Fillon seanca gjyqësore ndaj deputetëve të VV-së për gazin lotsjellës

Koha.net - 07.12.2017

Ka filluar seanca ndaj deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, Albulena Haxhiut, Donika Kadaj-Bujupit dhe Faton Topallit, të akuzuar për gazin lotsjellës në Kuvendin e Kosovës.

Naser Osmanit nuk i kujtohet se kush e hodhi gazin

Gazeta Express - 07.12.2017

Deputeti i LDK-së, Naser Osmani, dëshmitar në seancën ndaj deputetëve të VV-së, ka thënë se nuk i kujtohet se kush ka hedhur gaz lotsjellës nga ...

Bekim Haxhiu dëshmon kundër Albin Kurtit

Albeu.com - 07.12.2017

Sot po mbahet seanca e rradhës ndaj katër deputetëve të Vetëvendosjes për hedhjen e gazit lotsjellës . Deputeti i PDK’së, Bekim Haxhiun i thirrur në cilësinë e dëshmitarit, ka thënë se ka parë Albin ...

‘Deputetët e Vetëvendosjes po gjykohen fshehtazi’

Ina - 07.12.2017

Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar ndaj vendimit të gjyqtarit Beqir Kalludra i cili, sipas kësaj partie, e ka ndaluar transmetimin e drejtpërdrejtë të seancës kundër katër deputetëve të saj.

Haxhiu i PDK-së: Të gjithë deputetët e VV-së kanë hedhur gaz

Telegrafi - 07.12.2017

Në seancën gjyqësore ndaj katër deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje është duke dëshmuar Bekim Haxiu, deputet i PDK-së. Deputeti Haxhiu është pyetur për ngjarjen që ka ndodhur më 8 tetor të vitit 2015 ...

Naser Osmanit “nuk i kujtohet” kush e ka hedhur gazin në Kuvend

Koha.net - 07.12.2017

Në seancën gjyqësore, e cila po mbahet ndaj katër deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, Donika Kadaj Bujupi dhe Albulena Haxhiu për hedhje të gazit lotsjellës në Kuvend, ka dëshmuar ...

Bekim Haxhiu thotë se e ka parë Albin Kurtin duke hedhur gaz lotsjellës

Zhurnal - 07.12.2017

Bekim Haxhiu thotë se e ka parë Albin Kurtin duke hedhur gaz lotsjellës Prishtinë, 7 dhjetor - Sot po mbahet seanca e rradhës ndaj katër deputetëve të Vetëvendosjes për hedhjen e gazit lotsjellës.

Vetëvendosje: Kalludra po bën gjykim fshehtas e tinëz

Zhurnal - 07.12.2017

Vetëvendosje: Kalludra po bën gjykim fshehtas e tinëz Prishtinë, 7 dhjetor - Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar lidhur me gjykimin ndaj katër deputetëve të saj për hedhjen e gazit lotsjellës në Kuvendin ...

Naser Osmanit “nuk i kujtohet” kush e ka hedhur gazin në Kuvend

Zhurnal - 07.12.2017

Naser Osmanit “nuk i kujtohet” kush e ka hedhur gazin në Kuvend Në seancën gjyqësore, e cila po mbahet ndaj katër deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, Donika Kadaj Bujupi dhe Albulena ...