TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zidane kërkon të gjithë tifozët në anën e madrilenëve kundër PSG-së

Albeu.com - 13.02.2018

Zinedine Zidane është paraqitur në konferencë për shtyp para ndeshjes së nesërme ndaj PSG në kuadër të Champions League. Kjo ishte intervista e tij e plotë.

Zidane: Nuk kam çfarë të tregoj ndaj PSG-së

Alb Portali - 13.02.2018

Trajneri i kampionit aktual evropian të Real Madrid-it, Zinedine Zidane deklaroi se në prag të ndeshjes së nesërme në të tetën e finales së Ligës së Kampionëve kundër Paris Saint – Germain, nuk ka ...

Zidane befason me lojtarët e ftuar për ndeshjen me PSG

Albeu.com - 13.02.2018

Zinedine Zidane ka befasuar të gjitha mediat pasi ka ftuar gjithë skuadrën, duke përfshirë Carvajal (i suspenduar) dhe Vallejo (i dëmtuar), për ndeshjen e nesërme ndaj PSG-së në Bernabeu.

Zidane: Nuk kam se çfarë të dëshmoj për nesër

Telegrafi - 13.02.2018

Zinedine Zidane ka thënë se nuk ka çfarë të dëshmojë në përballjen e nesërme ku Real Madridi përballet me Paris Saint-Germain. Rezultatet e dobëta dhe forma jo e mirë, kanë bërë që Real Madridi të ...

Zidane: S’ka rëndësi çka thonë për mua, nuk kam çfarë të dëshmoj nesër

Zhurnal - 13.02.2018

Zidane: S’ka rëndësi çka thonë për mua, nuk kam çfarë të dëshmoj nesër Zinedine Zidane ka pohuar se nuk ka çfarë të dëshmojë kur Real Madridi përballet me Paris Saint-Germainin të mërkurën mbrëma dhe ...

ZYRTARE: Lista e Real Madridit për ndeshjen kundër Paris Saint-Germain

Lajmi.net - 13.02.2018

. Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen ndaj Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve. “Los Blancos” do të jenë kryesisht të kompletuar ...

Zidane flet para ndeshjes ndaj PSG-së

Lajm - 13.02.2018

Zinedine Zidane është optimist para duelit në “Santiago Bernabeu” ndaj Paris Saint-Germain të vlefshme për fazën e 1/16 në Champions League. Trajneri i Real Madridit ka thënë se mirëpret ndeshjet e ...

Real Madrid – Paris Saint-Germain, ja çfarë thotë Zidane

Lajmi.net - 13.02.2018

Zinedine Zidane është optimist para duelit në Santiago Bernabeu ndaj Paris Saint-Germain. Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka thënë se mirëpret ndeshjet e mëdha si ajo e së mërkurës ndaj ...

Zidane – Emery, cili prej tyre do të shkarkohet?

Lajmi.net - 13.02.2018

Real Madrid - Paris Saint-Germain, do të jetë vendimtar për fatin e trajnerëve. Zinedine Zidane apo Unai Emery, njëri prej tyre do të mbetet pa punë në rast të eliminimit nga Liga e Kampionëve.

Zidane e ka vendosur formacionin titullar dhe zëvendësimet që do të bëhen

Albeu.com - 13.02.2018

Në rast se dikush kishte ndonjë dyshim, Zidane ishte përgjegjësi për t’u siguruar se kush do të luajë ndaj PSG-së, pas ndeshjes me rotacione ndaj Real Sociedadit.

Zidane: Nuk kam se çfarë të dëshmoj për nesër

Almakos - 13.02.2018

Zinedine Zidane ka thënë se nuk ka çfarë të dëshmojë në përballjen e nesërme ku Real Madridi përballet me Paris Saint-Germain. Rezultatet e dobëta dhe forma jo e mirë, kanë bërë që Real Madridi të ...

Zidane flet para ndeshjes ndaj PSG-së

Alb Portali - 13.02.2018

Loading... Zinedine Zidane është optimist para duelit në “Santiago Bernabeu” ndaj Paris Saint-Germain të vlefshme për fazën e 1/16 në Champions League.

Ndaj PSG luan stolin, Zidane: Dua të qëndroj gjatë te Reali

SuperSport - 12.02.2018

Në raundin e 1/8-ave të Champions League ku përballë do të ketë Paris Saint Germain, Zinedine Zidane luan fatin e tij në stolin e Realit të Madridit. Los Blancos kanë dështuar gjatë këtij sezoni në ...

Zidane e pranon një fakt të frikshëm për PSG-në

Lajmi.net - 12.02.2018

. Zinedine Zidane ka dhënë një intervistë për RTL, në të cilën ai flet për ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër PSG-së, situatën aktuale të Real Madridit dhe merr mbi vete përgjegjësinë e momentit ...

Zidane: Do të bëj gjithçka për të qëndruar në Real Madrid

Zhurnal - 12.02.2018

Zidane: Do të bëj gjithçka për të qëndruar në Real Madrid Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane thotë se gjithmonë do të jetë pas lojtarëve të tij dhe do të bëj gjithçka për të qëndruar në ...

Real zhgënjen, por Zidane e ka mendjen diku tjetër

Albeu.com - 12.02.2018

Real Madrid është larg objektivave të tij gjatë këtij sezoni duke u renditur si rrallë më parë plotë 17 pikë larg vendit të parë. Megjithatë, pavarësisht situatës së krijuar Zinedine Zidane shrehet ...

Real Madrit, Zidane bën autokritikë: Nuk janë përmbushur ambiciet tona

Java News - 12.02.2018

Reali i Madridit do të presë të mërkurën Paris Saint Germain, për fazën e 1/8-ave të Champions League, një përballje që përkufizohet si përcaktuesja e sezonit për ekipin “Los Blancos”.

Zidane: Do të bëj gjithçka për të qëndruar në Real Madrid

Gazeta Express - 12.02.2018

​Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane thotë se gjithmonë do të jetë pas lojtarëve të tij dhe do të bëj gjithçka për të qëndruar në Santiago ...

Real, Zidane: Ambiciet tona nuk janë përmbushur

Portalb - 12.02.2018

Reali i Madridit do të presë të mërkurën Paris Saint Germain, për fazën e 1/8-ave të Champions League, një përballje që përkufizohet si përcaktuesja e sezonit për ekipin “Los Blancos”.