TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Osmani: Koalicioni PDK–LDK për interesa të ngushta, 500 herë do ta votoja kundër

Lajmi.net - 20.03.2017

Deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani e cila nga fillimi e ka kundërshtuar koalicionin PDK – LDK ka thënë se kur partia pjesë e së cilës është ka hyrë në koalicion me PDK-në e ka shuar shpresën e ...

Osmani: S’kam kontakt me Mustafën prej kur i thash se nuk e votoj për kryeministër

Lajmi.net - 20.03.2017

Deputetja e Parlamentit të Kosovës, Vjosa Osmani ka thënë se nuk mbajnë kontakte me kryeministrin e Kosovës dhe kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa. “Nuk kemi kontakte me Mustafën, takimi ka qenë para se ...

Vjosa Osmani: Nuk ia kam frikën Isa Mustafës

Telegrafi - 20.03.2017

Deputetja nga Lidhja Demokratike e Kosovës, Vjosa Osmani ka thënë se nuk i frikësohet një largimi të mundshëm nga lista e këtij subjekti për zgjedhjet e ardhshme.

Osmani: Iniciativa e Thaçit për ushtrinë përpjekje për ngritje të PDK-së

Telegrafi - 20.03.2017

Deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani ka thënë se presidenti Hashim Thaçi dhe kryeparlamentari Kadri Veseli janë duke bërë fushatë. Madje ajo ka thënë se i pari i shtetit është duke punuar për të mirën e ...

Osmani: Edhe Mustafa e ka kuptuar se ka gabuar që ka hyrë në koalicion me PDK'në

Gazeta Express - 20.03.2017

Në ditën kur është lidhur koalicioni me Partinë Demokratike të Kosovës janë thyer shpresat e qytetarëve që ta shohin Lidhjet Demokratike të Kosovës si shpresë, ka thënë deputetja e Kuvendit të ...

Osmani: S’kam kontakt me Mustafën prej kur i thash se nuk e votoj për kryeministër

Almakos - 20.03.2017

Deputetja e Parlamentit të Kosovës, Vjosa Osmani ka thënë se nuk mbajnë kontakte me kryeministrin e Kosovës dhe kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa. “Nuk kemi kontakte me Mustafën, takimi ka qenë para se ...

Vjosa Osmani: Nuk ia kam frikën Isa Mustafës

Almakos - 20.03.2017

Deputetja nga Lidhja Demokratike e Kosovës, Vjosa Osmani ka thënë se nuk i frikësohet një largimi të mundshëm nga lista e këtij subjekti për zgjedhjet e ardhshme.

Osmani: Iniciativa e Thaçit për ushtrinë përpjekje për ngritje të PDK-së

Almakos - 20.03.2017

Deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani ka thënë se presidenti Hashim Thaçi dhe kryeparlamentari Kadri Veseli janë duke bërë fushatë. Madje, ajo ka thënë se i pari i shtetit është duke punuar për të mirën e ...

Osmani: S’kam kontakt me Mustafën prej kur i thash se nuk e votoj për kryeministër

Telegrafi - 20.03.2017

Deputetja e Parlamentit të Kosovës, Vjosa Osmani ka thënë se nuk mbajnë kontakte me kryeministrin e Kosovës dhe kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa. “Nuk kemi kontakte me Mustafën, takimi ka qenë para se ...