TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vajza adoleshente e kriminelit serb shfrenohet në luks

Top Channel - 16.05.2019

Anastasija Raznatovic është vajza e Zeljko Raznatoviç, i njohur edhe si Arkani, serbi i akuzuar për krime lufte. Arkani u vra në vitin 2000, përpara se të përballej me gjykatën e OKB për krime lufte ...

Nëna e Arkanit ishte e martuar me një shqiptar të njohur nga Kosova

Tetova Sot - 16.05.2019

Kriminelin serb të luftërave në Kroaci, Bosnje dhe Kosovë, Zeljko Raznatovic Arkan, i vrarë në fillim të viteve 2000 në Beograd, të gjithë e njohim, por nuk e dinim një detaj, që nëna e tij, para se ...

Vajza 19-vjeçare e Arkanit shfrenohet në jetë luksoze

Gazeta Express - 16.05.2019

Vajza e një krimineli të njohur serb, të kërkuar për krime lufte, tregoi pasurinë e familjes teksa festoi 19-vjetorin në hotel Hyatt në Beograd. Anastasija Raznatovic është vajza e Zeljko Raznatoviç, ...

FOTOT: Shfrenohet në luks vajza adoleshente e kriminelit serb Arkani

Gazeta Tema - 16.05.2019

Arkani u vra në vitin 2000, përpara se të përballej me gjykatën e OKB për krime lufte në lidhje me gjenocidin ndaj mijëra kroatëve dhe boshnjakëve në fillim të viteve ’90.

Vajza 19-vjeçare e Arkanit shfrenohet në jetë luksoze

Zeri - 16.05.2019

Vajza e një krimineli të njohur serb, të kërkuar për krime lufte, tregoi pasurinë e familjes teksa festoi 19-vjetorin në hotel Hyatt në Beograd Anastasija Raznatovic është vajza e Zeljko Raznatoviç, ...

Shqiptarët ende vuajnë ndërsa vajza e Arkanit shijon pushimet në luks (FOTO LAJM)

Albeu.com - 16.05.2019

Anastasija Raznatovic është vajza e Zeljko Raznatoviç, i njohur edhe si Arkani , serbi i akuzuar për krime lufte . Arkani u vra në vitin 2000, përpara se të përballej me gjykatën e OKB për krime ...

Vajza 19-vjeçare e Arkanit dhe Cecës shfrenohet në jetë luksoze (FOTO)

Tetova Sot - 16.05.2019

Vajza e kriminelit më të njohur serb, Zeljko Raznatoviç, i njohur edhe si Arkani, i shumë kërkuar për krime lufte, tregoi pasurinë e familjes teksa festoi 19-vjetorin në hotel Hyatt në Beograd.