TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Lazio kalon me lehtësi tutje në Kupën e Italisë

Lajmi.net - 12.01.2019

Lazio ka kaluar me lehtësi në raundin tjetër të Kupës së Italisë. Skuadra e ‘shqiptarëve’, ka arritur që në stadiumin ‘Olimpico’ të mposht Novarën, me rezultat 4:1.

Strakosha titullar, Lazio në çerekfinale të Kupës

SuperSport - 12.01.2019

Gjithçka e lehtë për Lazio, që kalon në çerekfinale të Kupës së Italisë duke mposhtur 4-1 ndaj Novaran. Një kualifikim që u arrit pa shpenzuar shumë energji dhe që dha indikacione të rëndësishme për ...

Lazio arrin në çerekfinale të Kupës me fitore të thellë ndaj Novaras

Koha.net - 12.01.2019

Lazio është kualifikuar në çerekfinale të Kupës së Italisë me fitore të thellë në shtëpi ndaj Novaras. 4 me 1 ishte rezultati përfundimtar i takimit të sotëm, transmeton Koha.net.

Tre shqiptarë luajtën për Lazion, shkatërruan Novarën

Botasot - 12.01.2019

Portieri i kombëtares së Shqipërisë, Thomas Strakosha, reprezentuesi i Kosovës, Valon Berisha dhe Riza Durmishi, luajtën për Lazion, duke ndihmuar në fitoren me rezultat 4:1 kundër Novarës, në ...

Lazio kalon me lehtësi tutje në Kupën e Italisë

Almakos - 12.01.2019

Lazio ka kaluar me lehtësi në raundin tjetër të Kupës së Italisë. Skuadra e ‘shqiptarëve’, ka arritur që në stadiumin ‘Olimpico’ të mposht Novarën, me rezultat 4:1.