TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bilanc i tmerrshëm në Paris pas shpërthimit

LajmiFundit - 12.01.2019

Ka sjellë një bilanc tragjik shpërthimi gjatë mëngjesit të sotëm në Paris, i cili hodhi në herë një bllok të tërë lagjeje. Mësohet se deri më tani janë katër të vdekur dhe dhjetra të plagosur, 12 ...

Shpërthimi në Paris, reagon ministri ende në detyrë Bushati

Botasot - 12.01.2019

Ministri ende në detyrë i Punëve të Jashtme Ditmir Bushati ka reaguar pas shpërthimit të ndodhur mëngjesin e sotëm në Paris ku gjetën vdekjen 4 persona dhe 47 të tjerë u plagosën.

Tragjedia në Paris/ Në mesin e viktimave dy zjarrëfikës, dhjetëra të plagosur

Lajm - 12.01.2019

Bilanc tragjik nga shpërthimi i fuqishëm që tronditi Parisin mëngjesin e kësaj të shtune në katin e parë të një pallati. Të paktën katër persona kanë humbur jetën, 36 të tjerë kanë mbetur të ...

Shpërtimi aksidental në Paris, dy të vdekur e 10 të plagosur rëndë

Top Channel - 12.01.2019

Një shpërthim i fortë ka ndodhur në Paris, në një furrë buke. Bilanci duket dramatik, me 2 zjarrfikës që kanë humbur jetën, ndërsa 37 të tjerë janë lënduar, 10 prej të cilëve janë në gjendje të rëndë.

Shpërthim i fuqishëm në Paris, 4 viktima

ABC News - 12.01.2019

Katër viktima dhe me dhjetëra të plagosur si pasojë i një shpërthimi në një furrë buke në Paris mëngjesin e të shtunës. 10 prej tyre janë në gjendje kritike për jetën.

Katër të vdekur nga shpërthimi në qendër të Parisit

Botasot - 12.01.2019

Zyrtarët kanë njoftuar se katër persona, përfshirë dy zjarrfikës, kanë ndërruar jetë pasi një shpërthim shkaktoi zjarr të madh në një furrë buke në Paris.

Të paktën 4 viktima: Pamjet e tmerrshme nga shpërthimi në Paris

Mapo - 12.01.2019

Katër persona kanë humbur jetën pas një shpërthimi në një pastiçeri në Paris. Dy nga viktimat janë zjarrfikës, që po hetonin për rrjedhjen e gazit që solli shpërthimin e fuqishëm.

Shpërthim në qendër të Parisit, 4 të vdekur (Foto+Video)

BalkanWeb - 12.01.2019

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në qendër të Parisit mëngjesin e së shtunës. Lajmi është konfirmuar nga policia, e cila thotë se shpërthimi ndodhi në Rue de Trevise për shkak të rrjedhjes së ...

Paris, të paktën 20 të lënduar pas një shpërthimi gazi

RTSH - 12.01.2019

Të paktën 20 persona janë lënduar si pasojë e një shpërthimi të fuqishëm që ka tronditur qendrën e Parisit mëngjesin e kësaj të shtune. Nëntë prej të plagosurve janë në gjendje kritke për jetën.

Shpërthim në qendër të Parisit, dy të vdekur dhe dhjetëra të lënduar

Evropaelire - 12.01.2019

Një shpërthim në qendër të Parisit la të vdekur dy zjarrëfikës dhe të lënduar 50 persona si dhe shkaktoi dëme në vetura dhe ndërtesa. Autoritetet deklaruan se shkaktar i shpërthimit të madh mund të ...

Shpërthim i fuqishëm në Paris në prag të rinisjes së protestave

Mapo - 12.01.2019

Parisi është tronditur nga një shpërthim i fuqishëm mëngjesin e së shtunës. Nga raportimet e para të mediave franceze shpërthimi ka ardhur si pasojë e një rrjedhje gazi në një furrë buke.

Shpërthim gazi në Paris, disa të plagosur

Top Channel - 12.01.2019

Parisi i frikësohej një tjetër demonstrate të fuqishme të “jelekverdhëve” këtë të shtunë, për të cilën ka dislokuar mbi 80 mijë oficerë policie në të gjithë Francën, në atë që konsiderohet si ...

Shpërthim i fortë në Paris, disa të plagosur

ABC News - 12.01.2019

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në Paris, në lagjen e Operas, në një furrë buke në rrugën Treviz, jo shumë larg teatrit “Foli Berger”. Pallati ku ka selinë aktiviteti tegtar është përfshirë nga ...

Tronditet Parisi/ Shpërthim i fuqishëm në qendër të kryeqytetit, raportohen të plagosur (FOTO+VIDEO)

SOT - 12.01.2019

Një shpërthim i madh ka tronditur Parisin, thonë autoritetet franceze. Shërbimet e urgjencës janë njoftuar për një shpërthim të fortë mëngjesin e sotëm, që thuhet se ka shkaktuar edhe të plagosur.

Ngjarje e rëndë mes Parisit, pallati përfshihet nga flakët pas…

LajmiFundit - 12.01.2019

Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar mëngjesin e sotëm në lagjen Opera, në Paris. Shpërthimi ndodhi mëngjesin e së shtunës jo shumë larg teatrit “Folie Bergere” në një furrë buke.

Shumë të plagosur pas një shpërthimi të gazit në Paris

Alsat - 12.01.2019

Një shpërthim i fortë ndodhi sot rreth orës 09:00 në zonën 9 të Parisit duke plagosur shumë persona dhe duke thyer xhamat e dhjetëra vitrinave, njoftuan burime që përputhen, nga prefektura, policia ...

Shpërthimi në Paris, zbulohen shkaqet!

Zeri - 12.01.2019

Zjarrfikësit po përballen me një zjarr në qendër të Parisit, pas një shpërthimi të fuqishëm që raportohet se ka plagosur disa njerëz. Makinat u shkatërruan dhe disa ndërtesa u dëmtuan nga shpërthimi ...

Shpërthim i fuqishëm në një furrë buke në Paris

Botasot - 12.01.2019

Një shpërthim i fuqishëm është raportuar sot në Paris, raporton policia franceze, me një fotografi që tregojnë një ndërtesë të dëmtuar. Sky News kupton se shërbimet e urgjencës janë në vendngjarje ...

Shpërthim i fuqishëm në një furrë buke në Paris

Gazeta Express - 12.01.2019

Një shpërthim i fuqishëm është raportuar sot në Paris, raporton policia franceze, me një fotografi që tregojnë një ndërtesë të ...

FOTOT: Kryeqyteti i dashurisë në gjendje “lufte”, jelekëverdhët i vendosin “zjarrin” Parisit

Gazeta Tema - 12.01.2019

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në qendër të Parisit mëngjesin e së shtunës konfirmon policia. Shpërthimi ndodhi në Rue de Trevise, duke shkaktuar zjarr dhe panik në atë zonë raportojnë ...

VIDEO/ Shpërthim në qendër të Parisit, shumë persona të plagosur

Java News - 12.01.2019

Një shpërthim ka ndodhur në një furrë buke në qendër të Parisit. Dyshohet se si pasojë e shpërthimit shumë persona kanë mbetur të lënduar. Ende nuk ka asnjë informacion për arsyen e shpërthimit.

Bilanc lufte në Paris pas shpërthimit (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.01.2019

Ka sjellë një bilanc tragjik shpërthimi gjatë mëngjesit të sotëm në Paris, i cili hodhi në herë një bllok të tërë lagjeje. Mësohet se deri më tani janë katër të vdekur dhe dhjetra të plagosur, 12 ...

Shpërtimi aksidental në Paris, dy të vdekur e 10 të plagosur rëndë

Lajmi.net - 12.01.2019

Një shpërthim i fortë ka ndodhur në Paris, në një furrë buke. Bilanci duket dramatik, me 2 zjarrfikës që kanë humbur jetën, ndërsa 37 të tjerë janë lënduar, 10 prej të cilëve janë në gjendje të rëndë.

BILANCI/ Katër të vdekur nga shpërthimi në qendër të Parisit

Java News - 12.01.2019

Zyrtarët kanë njoftuar se katër persona, përfshirë dy zjarrfikës, kanë ndërruar jetë pasi një shpërthim shkaktoi zjarr të madh në një furrë buke në Paris.

Katër të vdekur nga shpërthimi në një furrë buke të Parisit

Lajmi.net - 12.01.2019

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në qendër të Parisit mëngjesin e së shtunës. Lajmi është konfirmuar nga policia, e cila thotë se shpërthimi ndodhi në Rue de Trevise për shkak të rrjedhjes së ...

(Foto+Video) Shpërthimi në qendër të Parisit kthehet në tragjedi, vdesin 4 persona dhe plagosen 32 të tjerë, disa në ...

SOT - 12.01.2019

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në qendër të Parisit mëngjesin e së shtunës. Lajmi është konfirmuar nga policia, e cila thotë se shpërthimi ndodhi në Rue de Trevise për shkak të rrjedhjes së ...

Shpërthim në qendër të Parisit, disa të lënduar

LajmiFundit - 12.01.2019

Një shpërthim në qendër të Parisit la të lënduar disa persona si dhe shkaktoi dëme në vetura dhe ndërtesa. Autoritetet deklaruan se shkaktar i shpërthimit të madh mund të jetë një rrjedhje gazi në ...

Shpërthim gazi në një furrë në Paris, disa të lënduar

Koha.net - 12.01.2019

Parisi i frikësohej një tjetër demonstrate të fuqishme të “jelekverdhëve” këtë të shtunë, për të cilën ka dislokuar mbi 80 mijë oficerë policie në të gjithë Francën, në atë që konsiderohet si ...

Shpërthim i fuqishëm në Paris, raportohet për të plagosur (Foto/Video)

Telegrafi - 12.01.2019

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur Parisin, thonë autoritetet franceze. Shërbimet e urgjencës janë njoftuar për një shpërthim të fuqishëm mëngjesin e sotëm, që thuhet se ka shkaktuar edhe të ...

Shpërthim i fortë në qendër të Parisit

Durres Lajm - 12.01.2019

Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar mëngjesin e sotëm në lagjen Opera, në Paris. Shpërthimi ndodhi mëngjesin e së shtunës jo shumë larg teatrit “Folie Bergere” në një furrë buke.

Shumë të plagosur pas një shpërthimi të gazit në Paris

Ina - 12.01.2019

Një shpërthim i fortë ndodhi sot rreth orës 09:00 në zonën 9 të Parisit duke plagosur shumë persona dhe duke thyer xhamat e dhjetëra vitrinave, njoftuan burime që përputhen, nga prefektura, policia ...

Shpërthim i fuqishëm në Paris

Lajmi.net - 12.01.2019

Një shpërthim i fuqishëm është raportuar sot në Paris, raporton policia franceze, me një fotografi që tregojnë një ndërtesë të dëmtuar. Sky News kupton se shërbimet e urgjencës janë në vendngjarje ...

Zjarr dhe panik/ Shpërthim në qendër të Parisit, disa të plagosur (Shikoni çfarë po ndodh live)

SOT - 12.01.2019

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në qendër të Parisit mëngjesin e së shtunës konfirmon policia. Shpërthimi ndodhi në Rue de Trevise, duke shkaktuar zjarr dhe panik në atë zonë raportojnë ...

Shpërtimi aksidental në Paris, dy të vdekur e 10 të plagosur rëndë

Lajm - 12.01.2019

Një shpërthim i fortë ka ndodhur në Paris, në një furrë buke. Bilanci duket dramatik, me 2 zjarrfikës që kanë humbur jetën, ndërsa 37 të tjerë janë lënduar, 10 prej të cilëve janë në gjendje të rëndë.

Katër të vdekur nga shpërthimi në një furrë buke të Parisit

Tetova Sot - 12.01.2019

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në qendër të Parisit mëngjesin e së shtunës. Lajmi është konfirmuar nga policia, e cila thotë se shpërthimi ndodhi në Rue de Trevise për shkak të rrjedhjes së ...

Katër të vdekur pas shpërthimit në një ndërtesë

Antpress - 12.01.2019

Përveç viktimave, numërohen edhe 37 të plagosur. ”Një shpërthim i fortë ndodhi sot rreth orës 09:00 në zonën 9 të Parisit”, njoftuan burime që përputhen, nga prefektura, policia dhe gazetarët.

Epilogu i shpërtimit në Paris: Katër persona të vdekur e 10 të plagosur rëndë

Telegrafi - 12.01.2019

Një shpërthim i fortë ka ndodhur në Paris, në një furrë buke. Bilanci duket dramatik, me katër persona të vdekurm dy prej tyre zjarrfikës, ndërsa 37 të tjerë janë lënduar, 10 prej të cilëve janë në ...

Shpërthimi aksidental në Paris, të vdekur dhe të plagosur rëndë

Durres Lajm - 12.01.2019

Një shpërthim i fortë ka ndodhur në Paris, në një furrë buke. Bilanci duket dramatik, me 2 zjarrfikës që kanë humbur jetën, ndërsa 37 të tjerë janë lënduar, 10 prej të cilëve janë në gjendje të rëndë.