TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Real Madridi synon që t’i sigurojë shërbimet e Zaniolos

Koha.net - 21.07.2019

Real Madridi do t’i bëjë konkurrencë Tottenhamit për mesfushorin e Romës, Nicolo Zaniolo. Sipas “Corriere della Serra”, Reali kërkon që të nisë sa më shpejt kontaktet për ta arritur talentin romak.

Real Madrid rikthen interesimin për Zaniolo

Lajmi.net - 21.07.2019

‘Los Blancos’ janë duke synuar edhe një tjetër përforcim të madh pas emrave si Hazard, Jovic e Mendy. Sipas ‘Corriere della Sera’, Madrid kanë shfaqur përsëri interesim për yllin e Romës, Nicolo ...

Real Madridi rikthen interesimin për Zaniolon

Telegrafi - 21.07.2019

Real Madridi thuhet se ka vendosur të kthehet në garë dhe të konkurrojë me Tottenham Hotspur dhe Juventusin për mesfushorin e Romës, Nicolo Zaniolo. Sipas mediumit italian Corriere della Sera , Real ...

Befason Reali, përsëri pas yllit të Romës

Zeri - 21.07.2019

Real Madridi është duke shprehur përsëri interesim për mesfushorin e Romës, Nicolo Zaniolo, transmeton zeri.info E përditshmja italiane “Corriere della Sera” shkruan se madrilenët janë nën vëzhgim të ...

Milani i kundërpërgjigjet Romës

Botasot - 20.07.2019

Pas shitjeve dhe largimeve që bëri, tashmë Roma kërkon që të përforcojë ekipin e vet me lojtarë të rinj. Siç raporton “Sky Sport”, klubi verdhekuq ka prej ditësh që është e interesuar për spanjollin ...

Milan presion Romës, dëshironi Suson? Na jepini Zaniolon

BalkanWeb - 20.07.2019

Pas kontakteve në ditët e fundit, tratativa ndërmjet Milanit dhe Romës për Suson vijon të jetë e hapur. Sulmuesi spanjoll kërkohet me insistim nga Paulo Fonseca, trajneri i ri i Romës, por Milan nuk ...

Roma pas yllit të Milanit

Lajmi.net - 20.07.2019

Reprezentuesi spanjoll është dëshirë e Romës për këtë afat kalimtar, por Milan po kërkon që së paku të paguhet një shumë që i afrohet klauzolës së tij prej 45 milionë euro, raporton ‘Gianluca di ...

Roma “troket” për Suson, drejtuesit e Milanit befasojnë me kërkesën

SuperSport - 20.07.2019

Drejtuesit e Milanit dhe Romës janë takuar mbrëmjen e djeshme për të diskutuar për mundësitë e transferimit të fantazistit Suso te klubi kryeqytetas. Spanjolli ka një klauzolë largimi prej 40 milionë ...

Roma “troket” për Suson, drejtuesit e Milanit befasojnë me kërkesën

Top Channel - 20.07.2019

Drejtuesit e Milanit dhe Romës janë takuar mbrëmjen e djeshme për të diskutuar për mundësitë e transferimit të fantazistit Suso te klubi kryeqytetas. Spanjolli ka një klauzolë largimi prej 40 milionë ...