TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Chelsea humbet tre pikët e arta dhe dështon përballë Leicesterit (VIDEO)

Albeu.com - 13.01.2018

Chelsea ka bërë hap fals këtë javë në Premier League, në ndeshjen kundër Leicester Cityt në "Stamford Bridge". Kampionët e anglisë kanë humbur shansin e madh për të marrë tre pikë t e arta dhe për ...

VIDEO/ Hap fals i Chelsea-s në ‘Stamford Bridge’, Leicester ia del me 10 lojtarë

BalkanWeb - 13.01.2018

Ka rezultuar një hap fals takimi i javës së 23-t i Chelsea-s në “Premier League”. Skuadra e drejtuar nga Antonio Conte nuk ka shkuar më shumë se një barazim 0-0 kundër Leicester.

Chelsea – Leicestet City, notat e lojtarëve

Lajmi.net - 13.01.2018

. Chelsea i këtij viti nuk duket të jetë ai i vitit të kaluar. Skuadra e Antonio Contes ka barazuar pa gola ndaj Leicester City. Në pjesën e dytë Leicester mbeti pa një lojtar në fushë nga minuta e ...

Chelsea 0-0 Leicester, notat e lojtarëve

Telegrafi - 13.01.2018

Chelsea barazoi pa gola ndaj Leicester Cityt në Ligën Premier. Blutë ishin dukshëm më të mirë dhe më meritori që ‘Dhelprat’ u larguan nga Stamford Bridge ishte portieri Kasper Schmeichel.

Ngec Chelsea, Leicester reziston fort dhe merr 1 pikë

SuperSport - 13.01.2018

Zhgënjen Chelsea. Blutë e Londrës regjistruan barazimin e dytë radhazi në Premier League pasi u ndalën në Stamford Bridge në shifrat 0-0 nga Leicester City.

Chelesa bën një tjetër lëshim, i merr pikë edhe Leicester City

Lajmi.net - 13.01.2018

Chelsea nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë në ‘Stamford Bridge’ ndaj Leicester Cityt. Skuadra kampione e Premierligës ka barazuar pa gola 0-0 me Leicester Cityn në kaudër të xhiros së 23-të.

Chelsea dhe Leicesteri luajnë pa gola

Telegrafi - 13.01.2018

Chelsea nuk ka arritur më shumë se një barazim pa gola kundër Leicester Cityt në Stamford Bridge. Wilfred Ndidi pati një prej rasteve më të mira në fillim të ndeshjes, mirëpo goditjen e tij me kokë e ...

Chelsea ndan pikët me Leicesterin

Koha.net - 13.01.2018

Skuadra e Antonio Contes nuk ka arritur të arkëtojë pikët e plota në takimin e sotëm ndaj Leicesterit, duke marrë kështu barazimin e dytë radhazi në ligë.

Chelsea lëshon pikë serish, barazon me Leicester Cityn në shtëpi

Gazeta Express - 13.01.2018

Leicester City me dhjetë lojtarë ka arritur ta sigurojë një pikë në udhëtim duke barazuar pa gola me Chelsean të shtunën pasdite në “Stamford ...

Formacionet zyrtare: Chelsea – Leicester City

Lajmi.net - 13.01.2018

Chelsea dhe Leicester City takohen sot me fillim nga ora 16:00 në Premierligë. Chelsea dhe Leicester City kanë publikuar formacionet zyrtare për duelin e tyre në Stamford Bridge.

Chelsea – Leicester City, formacionet zyrtare

Telegrafi - 13.01.2018

Chelsea dhe Leicester City kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në kampionatin anglez. Blutë e Londrës janë nikoqir të Dhelprave në takimin e vlefshme për javën e 23-të në ...

Gabon sërish Chelsea! Barazon pa gola me Leicester City

Sportisot - 13.01.2018

Chelsea ka bërë hap fals këtë javë në Premier League, në ndeshjen kundër Leicester Cityt në “Stamford Bridge”. Kampionët e anglisë kanë humbur shansin e madh për të marrë tre pikët e arta dhe për t’u ...

Chelsea 0-0 Leicester, notat e lojtarëve

Almakos - 13.01.2018

Chelsea barazoi pa gola ndaj Leicester Cityt në Ligën Premier. Blutë ishin dukshëm më të mirë dhe më meritori që ‘Dhelprat’ u larguan nga Stamford Bridge ishte portieri Kasper Schmeichel.

Chelsea dhe Leicesteri luajnë pa gola

Almakos - 13.01.2018

Chelsea nuk ka arritur më shumë se një barazim pa gola kundër Leicester Cityt në Stamford Bridge. Wilfred Ndidi pati një prej rasteve më të mira në fillim të ndeshjes, mirëpo goditjen e tij me kokë e ...

Chelsea – Leicester City, formacionet zyrtare

Almakos - 13.01.2018

Chelsea dhe Leicester City kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në kampionatin anglez. Blutë e Londrës janë nikoqir të Dhelprave në takimin e vlefshme për javën e 23-të në ...