TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dhuna ndaj Dollapit, Lindita Nikolla: Sjellja e policisë ishte e tepruar!

Durres Lajm - 16.05.2019

Ish-ministrja e Arsimit, njëkohësisht deputet e Partisë Socialiste, Lindita Nikolla tha se sjella e policisë ndaj sekretarit organizativ të PD-së, Sahit Dollapi ishte e tepruar.

Reagon ashpër Lindita Nikolla: E paprecedentë, e rrezikshme dhe e papranueshme. PD e ka kaluar dy herë vijën e kuqe

SOT - 16.05.2019

Deputetja socialiste, Lindita Nikolla u shpreh se sjella e policisë ndaj sekretarit organizativ të PD-së, Sahit Dollapi ishte e tepruar. Më tej Nikolla shtoi se PD e ka kaluar dy herë vijën e kuqe.