TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Astrit Patozi flet për deformimin e votës dhe rolin e KQZ

ABC News - 11.07.2019

Mbrëmjen e sotme në ABC News me gazetaren Mirela Milori, ka qenë i ftuar Koordinatori i partisë “Bindja Demokratike”, Astrit Patozi. Duke ndarë opinionin e tij në lidhje me procesin zgjedhor, Patozi ...

Deklarata e Berishës, Patozi: Patetike, nuk zgjidh asgjë

ABC News - 11.07.2019

Astrit Patozi komentoi deklaratat e ish-kryeministrit Sali Berisha, i cili disa ditë më parë tha se e vetmja zgjidhje për situatën aktuale është kryengritja popullore me 51 format e mosbindjes civile.

Patozi: Ndjej neveri, zgjedhje si këto mos paçim kurrë

ABC News - 11.07.2019

Astrit Patozi ka qenë i ftuari i Mbrëmje ABC me gazetaren Mirela Milori mbrëmjen e sotme. Patozi foli për shkarkimin e Presidentit të Republikës, zgjedhjet e 30 qershorit dhe se çfarë qëndrimi do të ...

Si mund të largohet Edi Rama? Astrit Patozi jep përgjigjen

ABC News - 11.07.2019

Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ishte i ftuar këtë të enjte në rubrikën “Mbrëmje ABC” përballë gazetares Mirela Milori. Ai u pyet se si mund të largohet Edi Rama nga pushteti dhe ...

Patozi nxjerr zbuluar Presidentin: Meta është goditur fort, kjo e ka bërë që të denatyrohet

Gazeta Tema - 11.07.2019

Astrit Patozi, koordinatori i Bindjes Demokratke, ka komentuar gjendjen politike në vend pas zgjedhjeve vendore të 30 qershorit. Patozi, ndër të tjera ka thënë për ABC News se Presidenti, Ilir Meta, ...

Astrit Patozi merr vendimin e rëndësishëm dhe paralajmëron ‘live’ Ramën

SOT - 11.07.2019

Astrit Patozi, koordinatori i partisë “Bindja Demokratike” duke ndarë opinionin e tij në lidhje me procesin zgjedhor tha se “Bindja Demokratike” ka të dhëna për deformim të votës, ai gjithashtu tha ...

“Është si serum për militantët”, Patozi i del kundër Sali Berishës, zbulon prapaskenat e rënda

SOT - 11.07.2019

Astrit Patozi komentoi deklaratat e ish-kryeministrit Sali Berisha, i cili disa ditë më parë tha se e vetmja zgjidhje për situatën aktuale është kryengritja popullore me 51 format e mosbindjes civile.

‘Rezultati nuk ka vlerë për ne’, Astrit Patozi nuk përmbahet: Qofshin të fundit zgjedhje!

SOT - 11.07.2019

Kordinatori i Bindjes Demokratike Astrit Patozi shprehet i revoltuar për rezultatin dhe parregullsitë e zgjedhjeve të 30 qershorit. I ftuari i 'Mbrëmje ABC' me gazetaren Mirela Milori, Patozi tha se ...

Astrit Patozi: Meta po e përjeton shumë keq fundin e LSI, shtëpia politike e tij është goditur shumë fort

SOT - 11.07.2019

Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, ka zbardhur dje daljen e Ilir Metës nga roli i presidentit. Në një studio televizive, Patozi u shpreh se Meta e kuptoi se LSI ka marrë tatëpjetën.

Patozi zbulon se çfarë po e "trazon" Presidentin: Ilir Meta është goditur fort

SOT - 11.07.2019

Astrit Patozi, koordinatori i Bindjes Demokratike, ka komentuar gjendjen politike në vend pas zgjedhjeve vendore të 30 qershorit. Patozi, ndër të tjera ka thënë se Presidenti, Ilir Meta, e ka ...

Deklarata e Berishës, Astrit Patozi: Patetike, nuk zgjidh asgjë. Ja si mund të largohet Rama

Gazeta Tema - 12.07.2019

Astrit Patozi komentoi deklaratat e ish-kryeministrit Sali Berisha, i cili disa ditë më parë tha se e vetmja zgjidhje për situatën aktuale është kryengritja popullore me 51 format e mosbindjes civile.