TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Moggi: Do të shkarkoja Conten

Botasot - 07.11.2019

Ish-drejtori i Juventusit, Luciano Moggi ka folur për problemin që trajnerin i Interit, Antonio Conte është duke pasur me bordin e Interit. Pas humbjes nga Dortmund, Conte filloi të fliste keq për ...

Conte tërbon Interin, ja mesazhet e koduara për drejtuesit e ekipit

Durres Lajm - 07.11.2019

Ja ku rikthehemi sërish te shprehja e vjetër e Antonio Conte-s. Përpara 5 vitesh tha se nuk mund të darkonte në një restorant 100 eurosh kur në xhep ka vetëm 10 euro.

Moggi kritikon Conten për deklaratat pas humbjes nga Dortmundi, këshillon Interin që ta shkarkojë

Telegrafi - 07.11.2019

Ish-drejtuesi i Juventusit, Luciano Moggi ka kritikuar Antonio Conten pas sulmin e tij ndaj brodit drejtues të Interit, të cilët i ka këshilluar ta shkarkojnë italianin.

“Tre Moskëtierët” e ndaluar…, mësohet shkaku i shpërthimit të Conte

Gazeta Tema - 07.11.2019

Ajo që pësoi në fushën e Borussia Dortmund ishte një humbje që ngriti disa pikëpyetje në shtëpinë e Interit. Shpërthimi i Antonio Conte pas “bilbilit” përfundimtar thotë shumë.

“Po të kisha qenë unë drejtues, Conte nuk do të ishte më tek Interi”

Botasot - 06.11.2019

Ish-drejtori sportiv i Juventusit Luciano Moggi i është përgjigjur disa pyetjeve nga tifozët gjatë një emisioni radiofonik Cose di Calcio. Kur pyetet për fjalët e Conte-s dhe situatën te Napoli, ...

Conte: Jam i nervozuar, nuk mund të bëjmë më shumë

Botasot - 06.11.2019

Trajneri i Interit, Antonio Conte, ka mbetur i zhgënjyer pas humbjes së djeshme ndaj Borussia Dortmund. Dje Dortmund arriti të rikthejë rezultatin nga 0-2 në 3-2 dhe të fitojë tri pikë që ia kanë ...

Conte, i lodhur pas dështimit të Interit në Champions: Jam me të vërtetë i zemëruar

Gazeta Express - 06.11.2019

Trajneri i Interit, Antonio Conte, e ka kritikuar ashpër mënyrën se si klubi i tij është duke e përballuar agjendën e ngarkuar të ndeshjeve, pasi zikaltrit pësuan disfatë me rezultat 3:2 kundër ...

Antonio Conte sulmon Interin: Nuk më bëhet të flas, jam shumë i mërzitur. Kemi arritur limitin tonë

Gazeta Tema - 06.11.2019

Trajneri i Interit, Antonio Conte, ka sulmuar drejtuesit e klubit pas ndeshjes me Dortmundin. “Ishte e njëjta gjë që na ndodhi ndaj Barcelonës. Në fakt, ishte më e keqe, sepse kishim avantazh të ...

Conte i zemëruar me humbjen, kundërshton edhe transferimet e verës: Përveç Godinit, lojtarët tjerë nuk kanë fituar ...

Telegrafi - 06.11.2019

Antonio Conte vazhdoi kundërshtimin e tij kundër strategjisë së transferimeve të Interit pas humbjes në Dortmund, duke thënë se përveç Diego Godinit, lojtarët tjerë nuk kanë fituar asgjë dhe u mungon ...

Conte deklarohet pas humbjes shokuese të Interit

Botasot - 06.11.2019

Antonio Conte ka thënë se Interit i mungon përvoja ndërkombëtare në Ligën e Kampionëve. Inter janë përmbysur nga Borussia Dortmund nga 0-2 në 3:2, duke rrezikuar seriozisht kalimin në fazën e ...

Conte reagon pas turpërimit nga Dortmund, kjo është deklarata e tij

Botasot - 05.11.2019

Antonio Conte thotë se është njëkohësisht i zhgënjyer dhe i zemëruar pas një humbjeje 3-2 ndaj Borussia Dortmund. Skuadra e Interit ishte duke fituar 0-2, por në fund u mposht me rezultatin 3-2, duke ...

Conte deklarohet pas humbjes shokuese të Interit

Lajmi.net - 06.11.2019

Inter janë përmbysur nga Borussia Dortmund nga 0-2 në 3:2, duke rrezikuar seriozisht kalimin në fazën e eliminimit direkt. “Unë lexoj çdo ditë në gazeta elozhe për merkaton dhe programimin, por ne ...

Conte, i lodhur pas dështimit të Interit në Champions: Jam me të vërtetë i zemëruar

Zhurnal - 06.11.2019

Trajneri i Interit, Antonio Conte, e ka kritikuar ashpër mënyrën se si klubi i tij është duke e përballuar agjendën e ngarkuar të ndeshjeve, pasi zikaltrit pësuan disfatë me rezultat 3:2 kundër ...

Conte: Jam i nervozuar, nuk mund të bëjmë më shumë

Alsat - 06.11.2019

Trajneri i Interit, Antonio Conte, ka mbetur i zhgënjyer pas humbjes së djeshme ndaj Borussia Dortmund. Dje Dortmund arriti të rikthejë rezultatin nga 0-2 në 3-2 dhe të fitojë tri pikë që ia kanë ...

Moggi për deklaratën e Contës kundër drejtuesve: Nëse do isha unë, nuk do ndodhte

Top Channel - 07.11.2019

Ish-drejtori i Juventusit, Luciano Moggi ka folur për problemin që trajnerin i Interit, Antonio Conte është duke pasur me bordin e Interit. Pas humbjes nga Dortmund, Conte filloi të fliste keq për ...

Moggi për deklaratën e Contës kundër drejtuesve: Nëse do isha unë, do e shkarkoja

Gazeta Tema - 07.11.2019

Moggi ka mbetur i pa impresionuar nga kjo gjë dhe ka thënë se nëse do të ishte në krye, kjo nuk do të kishte ndodhur. “Nëse do të isha aty, kjo nuk do të ndodhte. Nuk e di çfarë ndodhi.