TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zgjatet hetimi për CEZ, prokuroria kërkon dhe tre muaj kohë

LajmiFundit - 16.04.2018

Pas zhurmës dhe bujës për rihapjen e hetimeve mbi privatizimin e OSSH nga CEZ, tashmë pritet që edhe kjo dosje të zvarritet për faj të procedurës. Siç thonë burimet, prokuroria i ka kërkuar gjykatës ...

Çështja CEZ, prokuroria kërkon dhe tre muaj kohë

SOT - 16.04.2018

Vite më parë kompania e shpërndarjes CEZ u privatizua dhe dëmi që iu shkaktua shtetit shqiptar ishte rreth 414 milion euro. Sakaq, pritet të merret vendimi nga gjykata pas hetimeve të kryera, ndërsa ...

Skandali i CEZ/ Prokuroria kërkon shtyrjen e afatit të hetimit, ja shkaqet (VIDEO)

BalkanWeb - 16.04.2018

Nga: Klodiana Lala TIRANE – Pas marrjes së dëshmisë së Shkelzën Berishës, ish-ministrit Genci Ruli si dhe dërgimit të dy letërporosive drejt Kosovës e Francës për pyetjen e Nuel Kalajt, Prokuroria e ...

Skandali i CEZ/ Prokuroria kërkon shtyrjen e afatit të hetimit, ja shkaqet

Mapo - 16.04.2018

TIRANE – Pas marrjes së dëshmisë së Shkelzën Berishës, ish-ministrit Genci Ruli si dhe dërgimit të dy letërporosive drejt Kosovës e Francës për pyetjen e Nuel Kalajt, Prokuroria e Tiranës ka mbetur ...