TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zbulohet lidhja e ngushtë mes George dhe Charlotte

Botasot - 11.09.2019

George dhe Charlotte, fëmijët e princit të kurorës angleze, William dhe bashkëshortes së tij Kate Middleton, kanë një lidhje të veçantë, ndonëse janë shumë të ndryshëm në karakter.

Zbulohet lidhja e ngushtë mes George dhe Charlotte

Tetova Sot - 11.09.2019

George dhe Charlotte, fëmijët e princit të kurorës angleze, William dhe bashkëshortes së tij Kate Middleton, kanë një lidhje të veçantë, ndonëse janë shumë të ndryshëm në karakter.