TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pogba bëhet me skuadër të re?

Alsat - 16.05.2019

Manchester United jep sinjale të rëndësishme për “grabitqarët” e merkatos. Paul Pogba do të jetë i Manchester United edhe në sezonin e ardhshëm. Të paktën kështu kanë menduar shumë tifozë të “djajve ...

Pogba jep një sinjal, pozon me fanellën e re të M.United!

SuperSport - 16.05.2019

Vjen nga Tëitteri një sinjal i rëndësishëm për të ardhmen e Paul Pogba. Adidas ka publikuar fanellat e reja të Manchester United për sezonin 2019-2020 dhe një nga tre modelët e përzgjedhur për të ...

Pogba viziton Mekën: Kurrë mos i harroni gjërat e rëndësishme në jetë

Albeu.com - 16.05.2019

Paul Pogba pas përfundimti të Premier League ka gjetur kohën e lirë për të vizituar Mekën gjatë muajit të Ramazanit. Por për 26-vjeçarin nuk ështe hera e parë që viziton Mekën në Arabinë Saudite, ...

Pogba viziton Qaben për Ramazan: Mos i harroni kurrë gjërat e rëndësishme në jetë

Alsat - 16.05.2019

Ylli i Manchester United, Paul Pogba, ka bërë një vizitë në Mekë, gjatë muajit të Ramazanit.26-vjeçari hyri në një pelegrinazh në qytetin më të shenjtë të Islamit në Arabinë Saudite pas përfundimit ...

Manchester Unitedi publikon fanellat e reja si vendas - të gjithë të habitur me këtë detaj

Zeri - 16.05.2019

Manchester United i ka publikuar fanellat e reja për ndeshjet si vendas për edicionin 2019/2020, duke zgjedhur një dizajn impresiv për të kujtuar tripletën e famshme të fituar disa vite më parë.

Pogba udhëton në Mekë: Kurrë mos i harroni gjërat e rëndësishme në jetë

Gazeta Express - 16.05.2019

Ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba, ka vendosur që ta vizitojë Mekën gjatë muajit të Ramazanit. 26-vjeçari e bëri udhëtimit në qytetin më të shenjtë islam në Arabinë Saudite, pasi e përfundoi ...

Man Unitedi publikon fanellat e sezonit të ardhshëm

Gazeta Express - 16.05.2019

Manchester Unitedi do ta nderojë sezonin e tripletës, 1998/99, në fanellat e sezonit të ardhshëm, pasi që klubi ka vendosur ta kujtojë atë sukses në përvjetorin e 20-të.

Për nder të muajit të Ramazanit, Paul Pogba viziton Mekën

Zeri - 16.05.2019

Mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Pogba për nder të muajit të Ramazanit e ka vizituar vendin e shenjtë, Mekën. Francezi ka vizituar vendin në fjalë në fund të dy edicioneve të kaluara në ...

Pogba viziton Mekën për Ramazan: Mos i harroni kurrë gjërat e rëndësishme në jetë

Telegrafi - 16.05.2019

Ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba, ka bërë një vizitë në Mekë gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit. Futbollisti 26-vjeçar bëri një pelegrinazh në qytetin më të shenjtë të religjionit islam në ...

Mourinho: Pogba nuk ishte i vetmi problem te Manchester Utd

ABC News - 15.05.2019

Trajneri portugez Jose Muorinho ko folur sërish rreth të kalurës së tij tek Manchester United. Luzitani tha se Pogba nuk ishte problemi i vetëm tek ishullorët.

Jose Mourinho: Problemet tek United? Koha më dha të drejtë

SuperSport - 15.05.2019

Jose Mourinho beson se problemet që ndikuan në largimin e tij të parakohshëm nga “Old Trafford” janë ende të dukshme te Manchester United. Sipas portigezit, faji nuk duhet adresuar vetëm te lojtarët.

Reali e do me çdo kusht Pogban

Botasot - 15.05.2019

Ylli francez mund të transferohet në Santiago Bernabeu. Paul Pogba ka pasur një tjetër sezon zhgënjyes me Manchester United dhe largimi i tij nga Anglia duket i pashmangshëm.

Mourinho: Tifozët e Unitedit tani e kuptojnë kur thosha se na duhet vetëm vendi i dytë

Telegrafi - 15.05.2019

Tifozët e Manchester United kanë filluar të kërkojnë falje që kërkuan ta shkarkojnë Jose Mourinhon në fund të vitit të kaluar, që gjë edhe më pas pasoi nga bordi i klubit.

Mourinho i tregon problemet e Man Unitedit: Lojtarët, organizimi dhe ambiciet

Gazeta Express - 15.05.2019

Jose Mourinho beson se problemet e tij në Manchester United ishin për shkak të lojtarëve, organizimit dhe ambicies së klubet dhe ai i ka mohuar sugjerimet se Paul Pogba ishte fajtor për shkarkimin e ...

Paul Pogba drejt “galaktikëve”

Top Channel - 15.05.2019

Kontrata e 26-vjeçarit, Paul Pogba, kushton mbi 150 milionë paund, një shumë që do të trembte çdo klub. Por ky nuk është rasti i Real Madrid, që shpesh herë ka treguar se paratë nuk janë një problem.

Barcelona përgatit ofertë marramendëse për Pogbën

Gazeta Express - 15.05.2019

Barcelona është duke u përgatitur për t’ia ofruar Manchester Unitedit 150 milionë euro për transferimin e mesfushorit Paul Pogba gjatë afatit kalimtar të verës.

Mourinho: Kam pasur probleme me këtë lojtar të Manchester United

Botasot - 15.05.2019

Jose Mourinho ka pranuar se ka pasur tensione me Anthony Martial gjatë kohës së tij në Manchester United. Portugezi i cili është shkarkuar nga United në dhjetor, ishte i gatshëm për të shitur ...

Patrice Evra tregon se e kishte refuzuar Realin për të qëndruar te Unitedi

Telegrafi - 14.05.2019

Patrice Evra ka treguar se gjatë karrierës së tij kishte marrë ofertë nga Real Madridi, por e kishte refuzuar për të qëndruar me Manchester Unitedin. Francezi ka thënë se në vitin 2008, i kishte ...

Pogba i surprizon të gjithë me fotot që poston nga Meka

Tetova Sot - 16.05.2019

Paul Pogba pas përfundimit të Premier League ka gjetur kohën e lirë për të vizituar Mekën gjatë muajit të Ramazanit. Por për 26-vjeçarin nuk është hera e parë që viziton Mekën në Arabinë Saudite, ...

Manchester United publikon fanellat e sezonit të ardhshëm

Alsat - 16.05.2019

Manchester Unitedi i ka publikuar fanellat e reja për sezonin e ri 2019/20. David De Gea dhe Paul Pogba, dy futbollistë që e kanë të ardhmen e pasigurt në Old Trafford, pozuan për reklamimin e këtyre ...

Evra i bindur: Pogba do të largohet nga United

Tetova Sot - 14.05.2019

Mesfushori francez do të ndërrojë përsëri skuadër gjatë verës. Spekulimet se Paul Pogba do të largohet nga Manchester United gjatë verës sa shkojnë e rriten.

Pogba viziton Mekën për Ramazan: Mos i harroni kurrë gjërat e rëndësishme në jetë

Portalb - 16.05.2019

Ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba, ka bërë një vizitë në Mekë gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit. Futbollisti 26-vjeçar bëri një pelegrinazh në qytetin më të shenjtë të religjionit islam në ...

Mourinho: Koha më dha të drejtë

Botasot - 15.05.2019

Jose Mourinho beson se problemet që ndikuan në largimin e tij të parakohshëm nga “Old Trafford” janë ende të dukshme te Manchester United. Sipas portigezit, faji nuk duhet adresuar vetëm te lojtarët.

Barcelona përgatit ofertë marramendëse për Pogbën

Botasot - 15.05.2019

Barcelona është duke u përgatitur për t’ia ofruar Manchester Unitedit 150 milionë euro për transferimin e mesfushorit Paul Pogba gjatë afatit kalimtar të verës.

Evra i bindur se Pogba do të largohet nga United

Albeu.com - 14.05.2019

Spekulimet se Paul Pogba do të largohet nga Manchester United gjatë verës vetëm sa po rriten. Ish-mbrojtësi i Djajve të Kuq, Patrice Evra , është i bindur se bashkëkombësi i tij nuk do të qëndrojë më ...

Mourinho: Koha më dha të drejtë

Tetova Sot - 15.05.2019

Jose Mourinho beson se problemet që ndikuan në largimin e tij të parakohshëm nga “Old Trafford” janë ende të dukshme te Manchester United. Sipas portigezit, faji nuk duhet adresuar vetëm te lojtarët.