TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Avokati sherr me Bushatin në Open: Sistem pocaqi

Top Channel - 11.07.2019

Avokati Adriatik Lapa ka debatuar ashpër në emisionin Open të Eni Vasilit, pasi ka akuzuar ashpër sistemin politik dhe qeverisjen. Lapa ka rreshtuar disa argumente të forta kritike.

Bushati përplaset ‘live’ në emision me avokatin: E bëtë Ramën si antikrisht!

SOT - 11.07.2019

Avokati Adriatik Lapa ka debatuar ashpër në emisionin Open, pasi ka akuzuar ashpër sistemin politik dhe qeverisjen. Lapa ka rreshtuar disa argumente të forta kritike.

Avokati sherr me Bushatin: Sistem pocaqi

Botasot - 11.07.2019

Avokati Adriatik Lapa ka debatuar ashpër në emisionin Open të Eni Vasilit, pasi ka akuzuar ashpër sistemin politik dhe qeverisjen. Lapa ka rreshtuar disa argumente të forta kritike.