TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kejvina shndërrohet në zeshkane joshëse

Telegrafi - 08.11.2019

Jemi mësuar ta shohim Kejvina Kthellën si një bionde atraktive që arrin të marrë vëmendje sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale. Por, modelja e njohur ka zgjedhur që bëjë një ndryshim në ...

Postimi befasues për Kejvinën? Einxhel kërcënon dhe ofendon gazetarët

Mapo - 08.11.2019

Moderatorja Eixhel Shkira ka reaguar e zemëruar ndaj lajmeve që po qarkullojnë për të, ku pretendohet se i është hakërryer përmes një postimi modeles Kejvina Kthella , me të cilën është konfliktuar ...

Einxhel Shkira shpërthen ndaj gazetarëve

Lajmi.net - 08.11.2019

Tashmë dihet konflikti i Eixhelit me Kejvina Kthellën, dhe pasi kjo e fundit u ftua nga prokuroria për hetimet ndaj vrasjes së një të riu, Einxheli kishte bërë një postim që më pas u keqinterpretua ...

“Rrugë të mbarë k****”, ish-moderatorja e 'Top Channel' reagon për mesazhin që u tha se i dërgoi Kejvinës ...

SOT - 08.11.2019

Sherri i bujshëm mes moderatores Einxhel Shkira dhe modeles Kejvina Kthella po komentohet gjerësisht në rrjetet sociale. Madje një postim në Instagram i moderatores ditën e djeshme është interpretuar ...

“Rrugë të mbarë k***”, Kejvina Kthella u mor në pyetje nga Policia për telefonatat me Redjan Rrajën, ish moderatorja e ...

SOT - 08.11.2019

Kejvina Kthella është bërë sërish lajm ditën e djeshme, por këtë herë jo në ato rozë.Në njoftimet e kronikës ajo është zbuluar se kishte miqësi me Redjan Rrajën, i arrestuar pak ditë më parë si i ...

“Rrugë të mbarë ku*vë”, ish-shoqja sulmon Kejvina Kthjellën pas marrjes në polici për atentatin ndaj Arjan Ndojit

Gazeta Tema - 08.11.2019

Kejvina Kthjella është marrë në pyetje një ditë më parë në polici, pasi kishte pasur telefonata të shumta me Redjan Rrajën. Dyshohet se ajo është e lidhur me këtë të fundit, duke u nisur nga ...

I dolën mesazhet me autorin e atentatit, Kejvina: S?mbaj njeri me sufllaqe

Albeu.com - 07.11.2019

Nuk janë të pakta modelet dhe moderatoret që kanë përfunduar në lidhje me njerëz me probleme kriminale. I tillë është edhe rasti i modeles Kejvina Kthella e cila sot përfundoi në polici pas zbulimit ...

Kejvina ndryshon pamjen në mënyrë drastike dhe me siguri s’do e njihni

Botasot - 08.11.2019

Një tjetër bionde besnike ndër vajzat e njohura shqiptare ka vendosur të surprizojë me ndryshimin në pamje të jashtme. Kejvina Kthella ka pozuar në foton më të fundit me flokë të gjatë e ngjyrë të ...

Përfundoi në polici pas lidhjes me Rrajën, Einxhel Shkira hakmerret haptas ndaj Kejvinës

Albeu.com - 07.11.2019

Moderatorja Einxhel Shkira po shijon hakmarrjen tashmë që modelja që e rrahu poshtë pallatit të saj, Kejvina Kthella ka përfunduar në prokurori në lidhje me atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja.

“Udhëtim të mbarë kur*ë!” Pasi u rrah, Einxhel ‘gëzohet’ për ndalimin e Kejvina Kthellës

Gazeta Express - 07.11.2019

Moderatorja Einxhel Shkira duket se e ka shijuar lajmin për shoqërimin 10 orë në polici të modeles Kejvina Kthella. Kjo e fundit dha detaje për lidhjet e saj me Redjan Rrajën të arrestuarin e vetëm ...

Kejvina bëhet brune, nuk njihet pas këtij ndryshimi

Lajmi.net - 07.11.2019

Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjete sociale, me të cilat njofton për çdo të re rreth saj, shkruan lajmi.net. Së fundi, modelja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesioni i ri, kësaj ...

Nuk do ju besoni syve! Kejvina Kthella u bë brune dhe askush nuk po e njeh

Gazeta Express - 07.11.2019

Kejvina Kthella është cilësuarsi një nga biondet më sexy. Por tashmë duhet të mësoheni me pamjen e saj të re. Modelja që së fundmi është pjesë e spektaklit ‘Dance with me’ ka vendosur të ...

Nuk do ju besoni syve! Kejvina Kthella u bë brune dhe askush nuk po e njeh

Zeri - 07.11.2019

Kejvina Kthella është cilësuarsi një nga biondet më sexy. Por tashmë duhet të mësoheni me pamjen e saj të re. Modelja që së fundmi është pjesë e spektaklit ‘Dance with me’ ka vendosur të ...

Kejvina Kthella ndryshoi look-un nuk njihet

Zhurnal - 07.11.2019

Kejvina Kthella është cilësuarsi një nga biondet më sexy. Por tashmë duhet të mësoheni me pamjen e saj të re. Modelja që së fundmi është pjesë e spektaklit ‘Dance with me’ ka vendosur të ...

Nuk do ju besoni syve! Kejvina Kthella u bë brune dhe askush nuk po e njeh (FOTO)

Tetova Sot - 07.11.2019

Kejvina Kthella është cilësuarsi një nga biondet më sexy. Por tashmë duhet të mësoheni me pamjen e saj të re. Modelja që së fundmi është pjesë e spektaklit ‘Dance with me’ ka vendosur të ...

“Udhëtim të mbarë kur*ë!” Pasi u rrah, Einxhel ‘gëzohet’ për ndalimin e Kejvina Kthellës

Tetova Sot - 07.11.2019

Moderatorja Einxhel Shkira duket se e ka shijuar lajmin për shoqërimin 10 orë në polici të modeles Kejvina Kthella. Kjo e fundit dha detaje për lidhjet e saj me Redjan Rrajën të arrestuarin e vetëm ...

“Udhëtim të mbarë kur*ë!” Pasi u rrah, Einxhel ‘gëzohet’ për ndalimin e Kejvina Kthellës

Zeri - 08.11.2019

Moderatorja Einxhel Shkira duket se e ka shijuar lajmin për shoqërimin 10 orë në polici të modeles Kejvina Kthella. Kjo e fundit dha detaje për lidhjet e saj me Redjan Rrajën të arrestuarin e vetëm ...

Kejvina Kthella bëhet zeshkane, nuk do ta njihni me pamjen e re!

InfoKosova - 08.11.2019

Modelja e njohur e Instagramit Kejvina Kthella u bë një zeshkane. Ajo me pamjen e re po duket krejt ndryshe! Kejvina Kthella është cilësuarsi një nga biondet më joshese.

"Rrugë të mbarë k*rvë", Einxhel Shkira pendohet për deklaratën ndaj Kejvinës (FOTO LAJM)

Albeu.com - 08.11.2019

Moderatorja Einxhel Shkira duket se e ka shijuar lajmin për shoqërimin 10 orë në polici të modeles Kejvina Kthella . Kjo e fundit dha detaje për lidhjet e saj me Redjan Rrajën të arrestuarin e vetëm ...

Kejvina në polici për atentatin ndaj Ndojës, Einxhel Shkira: Rrugë të mbarë k*rvë….

Java News - 08.11.2019

Kejvina Kthjella është marrë në pyetje një ditë më parë në polici, pasi kishte pasur telefonata të shumta me Redjan Rrajën. Dyshohet se ajo është e lidhur me këtë të fundit, duke u nisur nga ...

“Rrugë të mbarë ku*vë”! Kejvina u mor në pyetje për telefonatat me Redjan Rrajën, Einxhel Shkira bën postimin

Gazeta Express - 08.11.2019

Emri i bukuroshes Kejvina Kthella përbën sërish lajm por këtë herë jo në ato rozë, por në njoftimet e kronikës, pasi vajza e njohur showbiz-it shqiptar, që është edhe pjesë e modelingut, është ...

“Rrugë të mbarë ku*vë”/ Einxhel bën postimin befasues për Kejvinën

Mapo - 08.11.2019

Kejvina Kthella përbën gjithmonë lajm. Këtë herë jo në ato rozë, por në njoftimet e kronikës. Vajza e njohur showbiz-it shqiptar është zbuluar se kishte miqësi me Redjan Rrajën, i arrestuar pak ditë ...

“Nuk kërkoj hakmarrje”/ Kejvina merret në pyetje për telefonatat me Rrajën, Einxhel Shkira ka një mesazh: Rrugë të ...

BalkanWeb - 08.11.2019

TIRANE Ditën e djeshme ‘BalkanWeb’ zbuloi se modelja e njohur shqiptare kishte miqësi me Redjan Rrajën, i arrestuar pak ditë më parë si i dyshuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj.