TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Patos/ Tentoi të vetëvritet, policia shpëton 35-vjeçarin

Top Channel - 16.05.2019

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë arritur të nxjerrin nga banesa një 35-vjeçar nga Patosi, i cili kishte qëlluar veten dhe ishte mbyllur në shtëpi prej orëve të para të mëngjesit.

Qëllon veten me th*ikë, policia pas 4 orësh…

Antpress - 16.05.2019

Një 35-vjeçar ka go*ditur veten me th*ikë. Ngjarja e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në qytetin e Patosit. Mësohet se 35-vjeçari i identifikuar si Zhan Xhelaj ka goditur veten ne tij, ndërsa më pas ...

E FUNDIT/ 30-vjeçari në Patos lëndon veten me thikë, ngujohet në banesë

LajmiFundit - 16.05.2019

Një djalë i ri ka qëlluar veten me thikë në orët e para të mëngjesit të sotëm, duke mbetur i plagosur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen “Naftëtari” të Patosit.

Po ndodh tani/ 30 vjeçari godet me thikë veten dhe mbyllet në banesë, policia dhe zjarrfikësit me urgjencë në ...

SOT - 16.05.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Patos të Fierit, ku një person i identifikuar si Zhan Xhelaj 30 vjeç për shkak të depresionit ka goditur veten me thikë, dhe më pas është mbyllur ...

Qëllonte veten me thikë brenda banesës, Policia shpëton të riun

BalkanWeb - 16.05.2019

Policia e Patosit është vënë në lëvizje në orët e para të kësaj të enjte pasi një 30-vjeçar si pasojë e depresionit është mbyllur në katin e gjashtë të pallatit ku jeton, ndërsa ka qëlluar veten me ...

Video/Tentoi të vrasë veten, policia nxjerr të gjakosur 30-vjeçarin

Mapo - 16.05.2019

Një 30-vjeçar, në gjendje depresive, ka tentuar të vrasë veten ne thikë. Ngjarja ka ndodhur në qytezën e Patosit mëngjesin e sotëm. Ai është mbyllur në katin e gjashtë të pallatit ku jeton, ndërsa ka ...

I riu në gjendje depresioni, plagos veten dhe mbyllet në dhomë, policia rrethon banesën

Gazeta Express - 16.05.2019

Një 30-vjeçar në Patos, në kushte depresioni, ka dëmtuar veten me thikë në gjoks dhe pjesë të tjera të trupit. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen “Naftëtari”. Shtetasi N.

Qëlloi veten me thikë dhe u mbyll në banesë, policia nxjerr pas 3 orësh të riun nga Patosi

Gazeta Express - 16.05.2019

Paraditen e sotme forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë nxjerrë nga banesa një 35-vjeçar nga Patosi, i cili qëlloi veten disa herë me thikë dhe më pas u mbyll në shtëpi.

I riu plagos veten me thikë, nxirret nga ngujimi pas tre orësh

Botasot - 16.05.2019

Një djalë i ri ka qëlluar veten me thikë në orët e para të mëngjesit të sotëm, duke mbetur i plagosur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen “Naftëtari” të Patosit, rreth orës 06.00 të mëngjesit.

I riu qëllon veten dhe mbyllet në banesë, forca të shumta policie shkojnë ta nxjerrin

Albeu.com - 16.05.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Patos të Fierit, ku një person i indentifikuar si Zhan Xhelaj 30 vjeç për shkak të depresionit ka goditur veten me thikë, dhe më pas është mbyllur ...

Qëllonte veten me thikë në shtëpi, policia shpëton të riun nga Patosi

Java News - 16.05.2019

Policia e Patosit është vënë në lëvizje në orët e para të kësaj të enjte pasi një 35-vjeçar si pasojë e depresionit është mbyllur në katin e gjashtë të pallatit ku jeton, ndërsa ka qëlluar veten me ...

I riu vetëplagoset me thikë dhe mbyllet në banesë, policia në negociata për ta nxjerrë

Durres Lajm - 16.05.2019

Një 30-vjeçar në Patos, në kushte depresioni, ka dëmtuar veten me thikë në gjoks dhe pjesë të tjera të trupit. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen "Naftëtari". Shtetasi N.

Patos, i riu vetëplagoset me thikë dhe mbyllet në banesë, policia në negociata për ta nxjerrë

Botasot - 16.05.2019

Një 30-vjeçar në Patos, në kushte depresioni, ka dëmtuar veten me thikë në gjoks dhe pjesë të tjera të trupit. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen "Naftëtari". Shtetasi N.

Godet veten me thikë dhe mbyllet në banesë 30-vjeçari, policia e nxjerr pas 3 orës

Albeu.com - 16.05.2019

Një 30-vjeçar në Patos, në kushte depresioni, ka dëmtuar veten me thikë në gjoks dhe pjesë të tjera të trupit. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen "Naftëtari". Shtetasi N.