TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dukagjin Lipa poston foto pranë Calvin Harris: Natë e paharruar

Lajmi.net - 14.08.2019

Festivali “Sunny Hill” këtë vit u mbajt më 2, 3 dhe 4 gusht, ku performuan artistë shumë të njohur, shkruan lajmi.net. Miley Cyrus, Gashi, Calvin Harris, e shumë artistë të tjerë performuan gjatë ...

Dukagjin Lipa publikon foto me Calvin Harris nga “Sunny Hill”: Natë e paharruar

Telegrafi - 14.08.2019

Këtë vit festivali ndërkombëtar i muzikës “Sunny Hill” u mbajt me datën 2, 3 dhe 4 gusht, ndërsa u përmbyll me sukses edhe ky edicion. Mijëra adhurues nga vende të ndryshme shijuan tri netë të këtij ...

Parku i Gërmisë ende nuk është pastruar që nga “Sunny Hilli” – më s’do lejohen festivale aty

Koha.net - 13.08.2019

Rreth 10 ditë pas përfundimit të festivalit “Sunny Hill’’ parku i Gërmisë ka marrë këtë pamje. Parkut më të madh të kryeqytetit, si rrjedhojë e festivalit, i ka humbur gjelbërimi e në këtë park po ...

Dukagjin Lipa poston foto pranë Calvin Harris: Natë e paharruar

Botasot - 14.08.2019

Festivali “Sunny Hill” këtë vit u mbajt më 2, 3 dhe 4 gusht, ku performuan artistë shumë të njohur. Miley Cyrus, Gashi, Calvin Harris, e shumë artistë të tjerë performuan gjatë këtyre netëve sa ...

Parku i Gërmisë ende nuk është pastruar që nga “Sunny Hilli” – më s’do lejohen festivale aty

Zhurnal - 13.08.2019

Rreth 10 ditë pas përfundimit të festivalit “Sunny Hill’’ parku i Gërmisë ka marrë këtë pamje.Parkut më të madh të kryeqytetit, si rrjedhojë e festivalit, i ka humbur gjelbërimi e në këtë park po ...

Dukagjin Lipa poston foto pranë Calvin Harris: Natë e paharruar

Tetova Sot - 14.08.2019

Festivali “Sunny Hill” këtë vit u mbajt më 2, 3 dhe 4 gusht, ku performuan artistë shumë të njohur. Miley Cyrus, Gashi, Calvin Harris, e shumë artistë të tjerë performuan gjatë këtyre netëve sa ...

Në Parkun e Gërmisë nuk do të lejohen më festivalet

Gazeta Express - 13.08.2019

Rreth 10 ditë pas përfundimit të festivalit “Sunny Hill’’ parku i Gërmisë ka marrë këtë pamje. Parkut më të madh të kryeqytetit, si rrjedhojë e festivalit, i ka humbur gjelbërimi e në këtë park po ...

Në Parkun e Gërmisë nuk do të lejohen më festivalet

Botasot - 14.08.2019

Rreth 10 ditë pas përfundimit të festivalit “Sunny Hill’’ parku i Gërmisë ka marrë këtë pamje. Parkut më të madh të kryeqytetit, si rrjedhojë e festivalit, i ka humbur gjelbërimi e në këtë park po ...