TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pse nuk përgjigjet Lleshaj për dy shtëpitë?

Mapo - 13.10.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, përkundër profilit të sertë prej formimit dhe statusit, për shkak se është gjeneral, është një njeri shumë mediatik.

Tensionet tek Unaza e Re/ Sandër Lleshaj bën kërkesën urgjente: Drejtuesit e PD duhet të dinë mirë një gjë

SOT - 13.10.2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar lidhur me protestën e banorëve të Astirit. Lleshaj fton të gjithë qytetarët që janë bërë pjesë e këtij manipulimi që të distancohen nga shkeljet e ...

Bardhi sulmon Ministrin: Pse flet ti për banorët e Astirit? Ti ke dy banesa të padeklaruara!

Gazeta Express - 13.10.2019

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi ka reaguar fill pas sulmeve që Ministri i Brendshëm adresoi në emër të demokratëve për protestën e mbajtur këtë të dielë në zonën e Astirit.

Bardhi: Lleshaj, ministri katil me dy shtëpi të padeklaruara

Mapo - 13.10.2019

Pas lajmit se policia ka shoqëruar ish-deputetin e PD Klevis Balliu dhe 7 protestues të tjerë, pas protestës tek Unaza e Re, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, deklaroi se PD iu rikthye vesit të ...

Protesta dhe shoqërimi i Balliut, Lleshaj: PD iu rikthye vesit

Mapo - 13.10.2019

Menjëherë pas lajmit se është shoqëruar në polici ish-deputeti i PD, Klevis Balliu dhe disa protestues tek Unaza e Re, ka reaguar ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj.

Shoqërimi i Klevis Balliut, reagon Lleshaj: PD përdori fëmijët abuzivisht, qytetarët të adresojnë problemet në mënyrë ...

BalkanWeb - 13.10.2019

Menjëherë pas lajmit se është shoqëruar në polici ish-deputeti i PD Klevis Balliu dhe disa protestues te Unaza e Re, ka reaguar ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj.

Protesta te Unaza e Re/ Lleshaj për opozitën: Drejtuesit mos të fshihen pas grave dhe fëmijëve

Top Channel - 13.10.2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar pas protestës që zhvilluan sot pasdite banorët e Unazës së re ku pjesë mori edhe opozita. “Pushimet e verës duket se nuk e ndihmuan Partinë Demokratike ...

Shoqërimi i çunit të Fahri Balliut, reagon Ministri Lleshaj: PD përdori fëmijët abuzivisht, Basha u fsheh pas grave. ...

Gazeta Tema - 13.10.2019

Pas shoqerimit ne polici te ish-deputetit te PD, Klevis Balliu dhe te disa qytetareve qe protestuan tek zona e Astirit ne Tirane, ka reaguar ministri Brendshem, Sander Lleshaj.

8 të arrestuar tek Astiri, reagon Sandër Lleshaj

Albeu.com - 13.10.2019

Policia e Shtetit pak minuta më parë ka vënë në pranga 8 shtetas të cilët ishin pjesmarrës në protestën e Unazës së Re kundër prishjes së banesave. Pas këtij aksioni ku është vënë në pranga edhe ...

Protesta tek “Astiri”, Lleshaj: Drejtuesit të mos fshihen pas grave dhe fëmijëve

Java News - 13.10.2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar pas protestës që zhvilluan sot pasdite banorët e Unazës së re ku pjesë mori edhe opozita. “Pushimet e verës duket se nuk e ndihmuan Partinë Demokratike ...

Lleshaj reagon pas protestës dhe shoqërimit të Balliut: Turp për PD-në që fshihet pas fëmijëve

Gazeta Express - 13.10.2019

Pasi policia ka ndaluar disa prej protestuesve të Unazës së Re dhe gjykata ka lënë disa prej tyre në burg, Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar nëpërmjet një statusi në Facebook.

Reagimi i Lleshaj/ PD: Nuk e kupton qëndresën e banorëve. Jeton në dy shtëpi të padeklaruara

Top Channel - 13.10.2019

Pasi ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj deklaroi se Partia Demokratike po keqpërdor edhe fëmijë në protestë, ka reaguar edhe Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi.

PD sulmon ministrin Lleshaj: Jeton në dy shtëpi të padeklaruara

Java News - 13.10.2019

Pas deklaratës së ministrit të brendshëm Sandër Lleshaj, i cili akuzonte PD-në se po përdorte fëmijët te protesta e Unazës së Re, vjen reagimi i sekretarit të përgjithshëm të selisë blu, Gazment ...

“PD përdori fëmijët”/ Bardhi – Lleshajt: Nuk e kupton qëndresën e qytetarëve, jeton në 2 shtëpi të padeklaruara

BalkanWeb - 13.10.2019

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi ka reaguar, pasi ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj deklaroi se Partia Demokratike po keqpërdor edhe fëmijë në protestë.

Bardhi i përgjigjet Lleshajt: Nuk ke si e kupton, jeton në 2 shtëpi të padeklaruara

Albeu.com - 13.10.2019

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka reaguar pas deklatës së ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj për aksionin e policisë në Astir.

“Sandër Lleshaj jeton në dy banesa të padeklaruara”/ PD hedh akuza të forta: S’ka derdhur ndonjëherë djersë për ...

SOT - 13.10.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj deklaroi se Partia Demokratike po keqpërdor edhe fëmijët në protestë, i menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i sekretarit të Përgjithshëm të PD-së Gaymend Bardhi.

Shoqërimi i Klevis Balliut, reagon Lleshaj: PD duhet të dijë mirë një gjë...

Durres Lajm - 13.10.2019

Menjëherë pas lajmit se është shoqëruar në polici ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu dhe disa protestues tek Unaza e Re, ka reaguar ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj.

Lleshaj: Policia nuk do të tolerojë pengmarrjen e qytetit nga një grup parapolitik

RTSH - 13.10.2019

Ministri i Brendshë Sandër Lleshaj ka paralajmëruar se policia nuk do të tolerojë sipas tij pengmarrjen e qytetit nga një grup parapolitik, ndërsa bëri u thirrje qytetarëve tek Unaza e Re të ...

PD: Lleshaj nuk mund ta kuptojë qëndresën e burrave, grave dhe fëmijëve në mbrojtje të shtëpive të tyre

RTSH - 13.10.2019

PD ka reaguar me ashpërsi ndaj deklaratave të ministrit të brendshëm Sandër Lleshaj, i cili ka paralajmëruar se policia nuk do të tolerojë pengmarrjen e qytetit nga një grup parapolitik, pas ...

PD i përgjigjet Lleshajt: Nuk e kupton qëndresën e banorëve. Jeton në dy shtëpi të padeklaruara

Durres Lajm - 13.10.2019

Pasi ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj deklaroi se Partia Demokratike po keqpërdor edhe fëmijë në protestë, ka reaguar edhe Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi.

Protesta te Unaza/ Lleshaj: PD i rikthehet vesit me bllokim rrugësh, por me risi duke u fshehur pas grave e fëmijëve

Medial - 13.10.2019

TIRANE, 13 tetor/MEDIAL/- Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar pas protestës që zhvilluan sot pasdite banorët e Unazës së Re që iu bashkuan edhe drejtues të opozitës duke bllokuar rrugën.

Reagimi i Lleshaj/ PD: Nuk e kupton qëndresën e banorëve. Jeton në dy shtëpi të padeklaruara

Botasot - 13.10.2019

Pasi ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj deklaroi se Partia Demokratike po keqpërdor edhe fëmijë në protestë, ka reaguar edhe Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi.