TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shpërthen ish deputeti i PD-së: Bar do të hamë dhe këtë nuk e pranojmë

SOT - 12.07.2019

Ish deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj i ftuar në A2 CNN tha se kauza e Partisë Demokratike ka fuqi të madhe dhe sot shqiptarët nuk mendojnë më vetëm për interesin e tyre të vogël, por kanë brumin ...

PD: Bar do të hamë dhe diktaturën nuk e pranojmë

Gazeta Tema - 12.07.2019

Enkelejd Alibeaj tha në emisionin “I Ftuari” në A2 CNN se kauza e Partisë Demokratike ka fuqi të madhe dhe sot shqiptarët nuk mendojnë më vetëm për interesin e tyre të vogël, por kanë brumin për të ...

Alibeaj: Diktaturën nuk do e pranojmë

LajmiFundit - 12.07.2019

Enkelejd Alibeaj theksoi në emisionin “I Ftuari” në A2 CNN, se kauza e PD-së ka fuqi të madhe dhe sot shqiptarët nuk mendojnë më vetëm për interesin e tyre të vogël, por kanë brumin për të menduar ...

Diktaturën nuk do e pranojmë…!!!!

Botasot - 12.07.2019

Enkelejd Alibeaj theksoi në emisionin “I Ftuari” në A2 CNN, se kauza e PD-së ka fuqi të madhe dhe sot shqiptarët nuk mendojnë më vetëm për interesin e tyre të vogël, por kanë brumin për të menduar ...