TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ky është lojtari i radhës që do ti bashkohet Interi-t

Botasot - 12.01.2019

​Inter ndjek me përqendrim maksimal paraqitjet dhe performancën e Joachim Andersen. Mbrojtësi i Sampdorias, ka tërhequr vëmendjen edhe të dy skuadrave të tjera gjigante si Tottenham dhe Juventus.

Ky është prioriteti i Interit në merkato

Gazeta Express - 12.01.2019

Inter ndjek me përqendrim maksimal paraqitjet dhe performancën e Joachim Andersen, mbrojtësit të Sampdorias, që ndërkohë ka tërhequr vëmendjen edhe të dy skuadrave të tjera gjigante si Tottenham dhe ...

Lojtari i shumë kërkuar ‘kërkon’ të transferohet te Inter

Lajmi.net - 10.01.2019

Mbrojtësi i Sampdoria, Joachim Andersen, ka thënë se dëshiron të emitoj ish bashkëlojtarin e tij, Milan Skriniar. Anderesen, një nga mbrojtësit me perspektivën më të madhe në Serie A, ka deklaruar se ...