TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

J.Lo sfilon për “Versace” fustanin që solli krijimin e Google Images

Mapo - 21.09.2019

Jennifer Lopez ka veshur mbrëmjen e djeshme në sfilatën e shtëpisë së modës “Versace” fustanin me të cilin parakaloi 19 vite më parë në tapetin e kuq të çmimeve “Grammy”.

20 vite më pas, Jennifer Lopez riveshi fustanin e Versace dhe gjithë sytë janë tek ajo

Botasot - 21.09.2019

Vetëm Jennifer Lopez mund të riveshë një fustan pas 20 vitesh dhe të duket njësoj e bukur. Në Javën e Modës në Milano, Jennifer Lopez u shfaq si një modele me fustanin Versace dhe të gjithë sytë ...

Pas afro dy dekadash, J.Lo rikthen veshjen ikonike që nxiti themelimin e ‘Google Images’

Telegrafi - 20.09.2019

Në korrik të këtij viti, Jennifer Lopez i ka mbushur 50 vjet, mirëpo arrin të marrë vëmendje sa herë që shfaqet në evenimente publike. Afro dy dekada më parë (në vitin 2000), këngëtarja dhe aktorja u ...

JLo vesh fustanin ikonik në sfilatën e “Versace”

Lajmi.net - 20.09.2019

Jennifer Lopez në “Grammy Awards” në vitin 2000 ishte shfaqur me një fustan shumë provokues, shkruan lajmi.net. Këngëtarja pas gjithë këtyre viteve është shfaqur në sfilatën e “Versace” ku po ...

Për hir të vajzës, Jennifer Lopez pranë ish-bashkëshortit dhe të dashurës së tij të re

Top Channel - 20.09.2019

Jennifer Lopez dhe Marc Anthony nuk janë më çift, por kjo nuk do të thotë se ata të dy nuk mund të jenë miq. Këngëtarja 50 vjeçare është ribashkuar me ish-bashkëshortin e saj për të mbështetur vajzën ...

Jennifer Lopez rivesh pas 20 vitesh fustanin Versace, këngëtarja mahnit të gjithë

BalkanWeb - 20.09.2019

Jennifer Lopez sapo i ka mbushur 50 vjece por këngëtaren edhe një 20-vjecare e ka zili. Ylli i Hollywood-it mbylli shfaqjen e Versace-s në Javën e Modës në Milano dhe të gjithë kanë mbetur me gojë ...

Filmi “Hustlers” i Jennifer Lopez ndalohet në Malajzi

Alsat - 20.09.2019

Një film rreth striptisteve që interpretohet edhe nga Jennifer Lopez është ndaluar në Malajzi për shkak të “përmbajtjes së tepruar dhe të pahijshme”. Bordi i censurimit të filmit në vend tha se ...

Jennifer Lopez me veshje interesante

Botasot - 20.09.2019

Ajo është duke marrë shumë vëmendje që nga arritja në Javën e Modës në Milano, duke u shfaq me ansamble elegante dhe kapele. Dhe Jennifer Lopez vazhdoj të marr vëmendjen edhe të enjten mbrëma, kur u ...

Jennifer Lopez si striptiste, ky shtet i ndalon filmin

Albeu.com - 20.09.2019

Filmi ku Jennifer Lopez aktron si striptiste është ndaluar në Malajzi për shkak të "përmbajtjes së pahijshme". Bordi i censurimit të filmit në vend tha se " Hustlers " ka shumë skena te nxehta, dhe ...

Filmi me striptiste i Jennifer Lopez, ‘Hustlers’ ndalohet në Malajzi

SOT - 20.09.2019

Një film mbi disa striptiste manipuluese me Jennifer Lopez në rolin kryesor, është ndaluar nga ekranet sot në Malajzi për arsye të përmbajtjes së tij të "tepruar dhe vulgare".

Filmi me Jennifer Lopez ndalohet në Malajzi

Tetova Sot - 20.09.2019

Një film në lidhje me striptizeret ku interpreton Jennifer Lopez është ndaluar në Malajzi për shkak të “përmbajtjes së tepruar të tij të pahijshme”. Bordi i censurimit të filmit në vend tha se ...

Striptizëm dhe drogë, Malajzia ndalon transmetimin e “Hustlers”

Mapo - 20.09.2019

Filmi “Hustlers”, ku interpreton Jennifer Lopez, është ndaluar të transmetohet në Malajzi. Lajmi është konfimuar nga kompania që merret me shpërndarjen e filmit, “Square Box Pictures”.

Jennifer Lopez publikon një fotografi provokuese në prehrin e të fejuarit

Telegrafi - 20.09.2019

Këngëtarja e famshme botërore, Jennifer Lopez, është shumë e ndjekur nga miliona fansa në rrjetet sociale. Vetëm pak javë më parë, ajo arriti shifrën e 100 milionë ndjekësve në rrjetin social ...

Jennifer Lopezi ndanë momente intime me të dashurin

Botasot - 20.09.2019

Këngëtarja me famë botërore, Jennifer Lopez njihet si një femër shumë e suksesshme në muzikë, aktrim, vallëzim, biznes e dizajn të modës. Ajo tash e 2 vite është në krahët e Alex Rodriguez, e që ...

Jennifer Lopez tërheq vëmendjen me një kapele që i mbulon gjithë fytyrën

BalkanWeb - 20.09.2019

Jennifer Lopez është shfaqur me një kapele që i mbulonte fytyrën teksa moti pjesë në Javën e Modës në Milano. Artistja ka qenë shumë e zënë në promovimin e filmit të fundit “Hustlers”, e cila ...

JLo, edhe e mbuluar e bukur

Gazeta Express - 19.09.2019

Jennifer Lopez është shfaqur më e mbuluar se herët e tjera pasi që ka mbyllur fytyrën e saj derisa e vizitoi Javën e Modës në Milan Ajo ka qenë shumë e zënë në promovimin e saj tepër të vlerësuar ...

JLo, edhe e mbuluar e bukur

Botasot - 19.09.2019

Jennifer Lopez është shfaqur më e mbuluar se herët e tjera pasi që ka mbyllur fytyrën e saj derisa e vizitoi Javën e Modës në Milan Ajo ka qenë shumë e zënë në promovimin e saj tepër të vlerësuar ...

Jennifer Lopez edhe e mbuluar e bukur (FOTO)

Tetova Sot - 20.09.2019

Jennifer Lopez është shfaqur më e mbuluar se herët e tjera pasi që ka mbyllur fytyrën e saj derisa e vizitoi Javën e Modës në Milan Ajo ka qenë shumë e zënë në promovimin e saj tepër të vlerësuar ...

Jennifer Lopez tërheq vëmendjen me një kapele që i mbulon gjithë fytyrën

Alsat - 20.09.2019

Jennifer Lopez është shfaqur me një kapele që i mbulonte fytyrën teksa mori pjesë në Javën e Modës në Milano. Jennifer Lopez ka shfrytëzuar pushimin e shkurtër nga orari i saj i ngarkuar për të ...

Filmi me Jennifer Lopez ndalohet në Malajzi

Botasot - 20.09.2019

Një film në lidhje me striptizeret ku interpreton Jennifer Lopez është ndaluar në Malajzi për shkak të “përmbajtjes së tepruar të tij të pahijshme”. Bordi i censurimit të filmit në vend tha se ...

Jennifer Lopez rivesh pas 20 vitesh fustanin Versaçe dhe i mahnit të gjithë në sfilatën e modës në Milano(VIDEO)

SOT - 20.09.2019

Jennifer Lopez sapo i ka mbushur 50 vjece por këngëtaren edhe një 20-vjecare e ka zili. Ylli i Hollywood-it mbylli shfaqjen e Versace-s në Javën e Modës në Milano dhe të gjithë kanë mbetur me gojë ...

JLo vesh fustanin ikonik në sfilatën e ‘Versace’

Zeri - 20.09.2019

Image JLo pas 19 vitesh ka veshur fustanin me të cilin kishte marrë gjithë vëmendjen në "Grammy". Jennifer Lopez në “Grammy Awards” në vitin 2000 ishte shfaqur me një fustan shumë provokues, shkruan ...

Ky fustan superseksi ishte arsyeja që u shpik ‘Google Images’

Gazeta Express - 21.09.2019

Në korrik të këtij viti, Jennifer Lopez i ka mbushur 50 vjet, mirëpo arrin të marrë vëmendje sa herë që shfaqet në evenimente publike. Afro dy dekada më parë (në vitin 2000), këngëtarja dhe aktorja u ...

JLo, edhe e mbuluar e bukur

Flaka - 21.09.2019

Jennifer Lopez është shfaqur më e mbuluar se herët e tjera pasi që ka mbyllur fytyrën e saj derisa e vizitoi Javën e Modës në Milan. Ajo ka qenë shumë e zënë në promovimin e saj tepër të vlerësuar ...