TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Momenti dramatik kur shoferi i droguar i Nju Jorkut shtyp këmbësorët në trotuar (VIDEO)

Albeu.com - 19.05.2017

Nje video tmerruese nga incidenti i New York-ut eshtë publikuar së fundmi. Pamjet dramatike tregon momentin kur shoferi i cili besohet që në atë moment të ketë qenë nën e efektin e marjiuanës ...

Incidenti në Nju Jork, autori i sulmit: “Dëgjova disa zëra”

Ora news - 19.05.2017

Autori i incidentit në Time Square të Nju Jorkut, në të cilin humbi jetën një adoleshent dhe u plagosën 22 persona të tjerë ka deklaruar se kishte dëgjuar zëra në momentin kur hyri me automjetin e ...

Dalin pamjet e para të momentit kur makina përplaset me këmbësorët në Nju Jork (Video)

BalkanWeb - 19.05.2017

SHBA -Pamje të reja janë publikuar nga ngjarja e djeshme në Nju Jork, ku një 26-vjeçar ka hyrë me makinë në turmën e njerëzve në sheshin e njohur “Times Square”.

Nju Jork: Sulmuesi me veturë paraqitet në gjykatë

Portalb - 19.05.2017

Personi i dyshuar se me veturën e tij i ka sulmuar njerëzit në qendër të Nju Jorkut, pritet që gjatë ditës së sotme të paraqitet në gjykatë, shkruan REL .

New York, shoferi që përplasi këmbësorët akuzohet për vrasje

Telegrafi - 19.05.2017

Shoferi i automjetit i cili goditi këmbësorët në trotuar në sheshin Times të New York-ut, dhe si pasojë e kësaj kishte humbur jetën një person, ndërsa ishin plagosur 22 të tjerë është akuzuar për ...

SHBA, Kush është 18-vjeçarja që humbi jetën nga sulmi në “Time Square”

BalkanWeb - 19.05.2017

SHBA – Zbulohet identiteti i vajzës që ditën e djeshme humbi jetën, pasi u shtyp nga një automjet në mes të New York-ut. Në fillim u mendua se ishte një aksident që ndodhi në “Time Square”, por jo ...

Automjeti shtyp kalimtarët në Times Square

ABC News - 19.05.2017

Një ish-marins 26 vjecar ka shtypur disa kalimtarë në Times Square në Nju Jork duke shkaktuar një viktimë dhe 23 të plagosur. Policia amerikane e ka klasifikuar ngjarjen si një aksident pasi autori ...

Pamje tronditëse nga sulmi në Nju Jork (Video)

Gazeta Express - 19.05.2017

Ky është një moment mjaft tronditës kur një shofer në ndikimin e marihuanës goditi disa persona me makinën e tij në sheshin kryesor të Nju ...

Pamje tronditëse nga sulmi në Nju Jork, sulmuesi tentoi të ikte por… (Video/Foto)

Lajmi.net - 19.05.2017

Ky është një moment mjaft tronditës kur një shofër në ndikimin e marihuanës goditi disa përsona me makinën e tij në sheshin kryesor të Nju Jork-ut Shoferi u identifikua si 26-vjeçari Riçard Rojas nga ...

Nju Jork, marinsi përplasi makinën pasi “kishte dëgjuar zëra”

Top Channel - 19.05.2017

Nuk ishte aksident ajo çfarë ndodhi në “Time Square” të enjten. Personi që përplasi makinën e tij mbi një turmë njerëzish, duke vrarë një vajzë e duke plagosur 22 persona të tjerë, pretendon se ...

Nju Jork: Sulmuesi me veturë paraqitet në gjykatë

Lajmi.net - 19.05.2017

Personi i dyshuar se me veturën e tij i ka sulmuar njerëzit në qendër të Nju Jorkut, pritet që gjatë ditës së sotme të paraqitet në gjykatë. Nga ky sulm i djeshëm është vrarë një femër 18 vjeçare dhe ...

Hyri me makinë mes turmës në Nju Jork, agresori: Dëgjoj zëra në kokë, duhet të më vrisnit

BalkanWeb - 19.05.2017

Një person i cili ngriti në këmbë qytetin e Nju Jorkut në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ditën e djeshme duke u futur mes turmës së njerëzve me makinën në sheshin e njohur “Times Square” ka dhënë ...

Sulmi në New York: Një i vdekur dhe 22 të plagosur

Gazeta Express - 19.05.2017

Dje pasdite, një shtypje me makinë e njerëzve ndodhi në sheshin Time Square në New York. Personi që ngiste makinën, sipas BBC, kishte thënë për policinë se “kishte dëgjuar ...

Nju Jork, automjeti përplas këmbësorët: Një i vdekur, disa të plagosur

Portalb - 18.05.2017

Një makinë është përplasur mbi kalimtarët në sheshin “Times Square” në Nju Jork, duke i marrë jetën një personi dhe duke plagosur dhjetëra të tjerë. Shoferi është ndaluar nga forcat e rendit dhe zona ...

Nju Jork: Një i vdekur, dhjetëra të lënduar pasi një makinë godet këmbësorët

Lajmi.net - 18.05.2017

Një person ka vdekur dhe dhjetëra të tjerë janë lënduar, pasi një makinë, që po lëvizte me shpejtësi, ka goditur njerëzit në Times Square në Nju Jork, kanë thënë autoritetet.

Momenti fatal kur makina futet në trotuar dhe shtyp këmbësorët në "Times Square" (VIDEO)

Albeu.com - 18.05.2017

Një vajzë 18 vjeçare ka humbur jetën dhe 22 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur pasi një makinë me shpejtësi të lartë përplasi këmbësorët në një trotuar të “ Times Square ” ne Nju Jork.

Nju Jork, automjeti përplas këmbësorët. Një i vdekur, disa të plagosur

Top Channel - 18.05.2017

Një automjet është drejtuar me shpejtësi në sheshin “Times Square” të Nju Jorkut, duke lënë të paktën 10 persona të plagosur, sipas raportimeve fillestare të dëshmitarëve.

Incidenti me makinë në New York, viktima një e re 18-vjeçare (FOTO LAJM)

Albeu.com - 18.05.2017

Një vajzë 18 vjeçare ka humbur jetën dhe 222 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur pasi një makinë me shpejtësi të lartë përplasi këmbësorët në një trotuar të “Times Square” ne Nju Jork.

Nju Jork: Një makinë mësyn në masën e njerëzve në Time Square

DW - 18.05.2017

Disa të palgosur në sheshin e Nju Jorkut Time Squer, pasi një makinë mësyn në masën e kalimtarëve. Në sheshin e Nju Jorkut Time Square një makinë ka mësyrë në masën e njerëzve duke plagosur disa vetë.

1 i vdekur 13 plagosur në New York, arrestohet shoferi (FOTO LAJM)

Albeu.com - 18.05.2017

Të paktën një person ka vdekur dhe 13 të tjerë kanë mbetur të plagosur pasi një makinë me shpejtësi të lartë goditi këmbësorët në një trotuar të New York , njoftojnë autoritetet.

Një 1 vdekur dhe 10 të plagosur nga incidenti me makinë në New York (VIDEO)

Albeu.com - 18.05.2017

Të paktën një person ka vdekur dhe 10 të tjerë kanë mbetur të plagosur pasi një makinë me shpejtësi të lartë goditi këmbësorët në një trotuar të New York , njoftojnë autoritetet.

Sulmuesi në New York, ish-pjesëtar i Marinës amerikane

Telegrafi - 18.05.2017

Vozitësi, i cili me shpejtësi të madhe të enjten hyri në mesin e këmbësorëve në Times Square në Nju Jork, është Richard Rohas (26), njoftoi komisari i policisë James O’Niel.

Makina godet turmën e njerëzve në Times Square, një i vdekur

Ora news - 18.05.2017

Një person ka humbur jetën dhe 22 të tjerë mbetën të plagosur, pasi një makinë, që po lëvizte me shpejtësi, ka goditur njerëzit në Times Square në Nju Jork, kanë thënë autoritetet.

Gjak dhe të lënduar në tokë: Publikohen pamjet e reja të aksidentit të tmerrshëm në New York (Foto/Video, +18)

Telegrafi - 18.05.2017

Në sheshin Times Square të New York-ut ka ndodhur një aksident i tmerrshëm, ku si pasojë e shpejtësisë së madhe shoferi kishte humbur kontrollin mbi timonin duke shtypur dhjetëra këmbësorë në ...

Vetura shtyp këmbësorët në trotuar në New York, një i vdekur dhe 13 të lënduar (Foto)

Almakos - 18.05.2017

Një i vdekur dhe së paku 13 persona të lënduar pasi një makinë ka goditur këmbësorët në Times Square në New York. Në rrjetet sociale janë postuar foto nga kjo ngjarje, derisa raportohet se të ...

Një makinë hyn në mesin e turmës së njerëzve në Nju Jork, 1 i vdekur, 20 të plagosur (Foto)

BalkanWeb - 18.05.2017

SHBA – Të paktën 1 person ka humbur jetën dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur, pasi një makinë ka hyrë në turmën e njerëzve në Nju Jork. Sipas mediave vendase, një makinë ka hyrë me shpejtësi mes ...

Vetura shtyp këmbësorët në trotuar në New York, një i vdekur dhe 13 të lënduar (Foto/Video)

Telegrafi - 18.05.2017

Një veturë që po lëvizte me shpejtësi të madhe shtypi këmbësorët të cilët po ecnin nëpër trotuaret e sheshit Times Square në New York, duke lënë të vdekur në vend një person dhe lënduar 13 të tjerë, ...

SHBA, frikë në “Time Square” në New York

ABC News - 18.05.2017

Një makinë ka hyrë në turmën e këmbësorëve në Tajm Skuere në Nju Jork të Shteteve të Bashkuara. Nga kjo ngjarje e rëndë një adoleshente 18-vjeçare ka humbur jetën.

Momenti kur vetura futet në trotuar dhe shtyp këmbësorët në Times Square (Video, +18)

Telegrafi - 18.05.2017

New York-u është tmerruar sot kur një shofer u fut me veturë në trotuar dhe shtypi dhjetëra persona, ku si pasojë humbin jetën një vajzë dhe u lënduan 22 tjerë.

Makina me shpejtësi të lartë shtyp turmën me këmbësorë në Nju Jork (VIDEO)

Albeu.com - 18.05.2017

Nje makine që po ecte me shpejtësi të madhe ka plagosur një numër të madh njerëzish në “Times’s Square”, Nju Jork , njofton Fox News, përcjell albeu. Nuk dihet ende nëse bëhet fjalë për aksident apo ...

Përsëritet skenari: Makina merr përpara njerëzit në Nju Jork

Mapo - 18.05.2017

Foto 1 nga 7 KUJDES: PAMJE SHQETESUESE Një makinë ka hyrë me shpejtësi mes kalimtarëve në sheshin kryesor të Nju Jorkut, në “Times Square”. Fillimisht raportohet për një person të vdekur dhe të ...

Makina shtypë këmbësorët në qendër të Nju-Jorkut, ka të vdekur (Video)

Zeri - 18.05.2017

Një makinë më shpejtësi të madhe ka shtypur këmbësorët në bulevardin më të njohur në botë “Times Square” në New York. Reuters raporton se një person ka vdekur dhe 10 të tjerë janë dërguar në spital ...

Nuk ka fakte se sulmi në New York ishte terrorist

Telegrafi - 18.05.2017

Zyrtarë të Shtëpisë së Bardhë njoftuan përmes Twitter se presidenti amerikan Donald Trump është njoftuar me sulmin e sotëm në Times Square, transmeton Reuters.

Incidenti në Nju-Jork nuk lidhet me terrorizëm

Gazeta Express - 18.05.2017

Një person ka vdekur dhe dhjetëra të tjerë janë lënduar, pasi një makinë, që po lëvizte me shpejtësi, ka goditur njerëzit në Times Square në Nju Jork, kanë thënë ...

Makina futet mes turmës, 1 i vdekur dhe 12 të plagosur

Durres Lajm - 18.05.2017

Një person ka humbur jetën dhe 12 të tjerë kanë mbetur të plagosur, pasi një makinë u fut në mes turmës, në sheshin Times Square të New York -ut. Autoritetet kanë ndaluar drejtuesin e automjetit, ...

Makina shtypë këmbësorët në qendër të Nju-Jorkut, ka të vdekur (Video)

Gazeta Express - 18.05.2017

Një makinë më shpejtësi të madhe ka shtypur këmbësorët në bulevardin më të njohur në botë “Times Square” në New ...

VIDEO/ Publikohen pamjet e frikshme nga sulmi me makinë në Nju Jork

Java News - 19.05.2017

Ky është një moment mjaft tronditës kur një shofer në ndikimin e marihuanës goditi disa persona me makinën e tij në sheshin kryesor të Nju Jorkut. Shoferi u identifikua si 26-vjeçari Riçard Rojas nga ...

Nju Jork, marinsi përplas makinën në turmë pasi “kishte dëgjuar zëra”

Lajm - 19.05.2017

Nuk ishte aksident ajo që ndodhi në “Time Square” të Nju Jorkut të enjten. Personi që përplasi makinën e tij mbi një turmë njerëzish, duke vrarë një vajzë e duke plagosur 22 persona të tjerë, ...

Shoferi që shkaktoi incidentin në Nju Jork del para gjykatës

Albeu.com - 19.05.2017

Shoferi që mori përpara turmën e këmbësorëve në qendër të Nju Jorkut , pritet që gjatë ditës së sotme të paraqitet në gjykatë. Nga ky sulm i djeshëm është vrarë një femër 18 vjeçare dhe 23 persona të ...

Shtypi me makinë turmën në New York, agresori: Duhej të më vrisnit sepse unë doja t’i vrisja njerëzit(VIDEO)

Java News - 19.05.2017

Një person i cili ngriti në këmbë qytetin e Nju Jorkut në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ditën e djeshme duke u futur mes turmës së njerëzve me makinën në sheshin e njohur “Times Square” ka dhënë ...

Foto/Makina futet mes njerëzve në New York, 1 i vdekur dhe 10 të plagosur

Java News - 18.05.2017

Një automjet është drejtuar me shpejtësi në sheshin “Times Square” të Nju Jorkut, duke lënë të paktën 1 person te vdekur dhe 10 të plagosur, sipas raportimeve fillestare të dëshmitarëve.

Makina godet turmën e njerëzve në Times Square, një i vdekur

Antpress - 19.05.2017

Një person ka humbur jetën dhe 22 të tjerë mbetën të plagosur, pasi një makinë, që po lëvizte me shpejtësi, ka goditur njerëzit në Times Square në Nju Jork, kanë thënë autoritetet.

Vetura shtyp këmbësorët në trotuar në New York, një i vdekur dhe 13 të lënduar (Foto)

Alb Portali - 18.05.2017

Një i vdekur dhe së paku 13 persona të lënduar pasi një makinë ka goditur këmbësorët në Times Square në New York. Loading... Në rrjetet sociale janë postuar foto nga kjo ngjarje, derisa raportohet se ...

Ky është momenti kur vetura futet në trotuar dhe shtyp këmbësorët në Times Square (Video, +18)

Almakos - 18.05.2017

New York-u është tmerruar sot kur një shofer u fut me veturë në trotuar dhe shtypi dhjetëra persona, ku si pasojë humbin jetën një vajzë dhe u lënduan 22 tjerë.

Nuk ka fakte se sulmi në Nju Jork ishte terrorist

Alb Portali - 18.05.2017

Zyrtarë të Shtëpisë së Bardhë njoftuan përmes Twitter se presidenti amerikan Donald Trump është njoftuar me sulmin e sotëm në Times Square, transmeton Reuters. Loading...

Pamje nga tmerri në Nju Jork

Top Channel - 19.05.2017

Ish-marinsi 26-vjeçar, Richard Rojas, u bë tmerri i Nju Jorkut një ditë më parë, teksa me automjetin e tij u fut mes turmës së njerëzve në “Time Square”.

Shtypi turmën në New York, trondit autori: Doja të vrisja njerëzit (FOTO & VIDEO)

Albeu.com - 19.05.2017

Nju Jorku u trondit mbrëmë pasi një person ka shtypur me makinë turmën e njerëzve në sheshin e njohur "Times Square", duke lënë një të vdekur dhe mbi 20 të plagosur.

Horror në Nju Jork, një makinë futet mes njerëzve në “Times Square”: Dhjetra të plagosur (VIDEO)

Republika - 18.05.2017

Një automjet është drejtuar me shpejtësi në sheshin “Times Square” të Nju Jorkut, duke lënë të paktën 10 persona të plagosur, sipas raportimeve fillestare të dëshmitarëve.

Ky është momenti kur vetura futet në trotuar dhe shtyp këmbësorët në Times Square (Video, +18)

Alb Portali - 18.05.2017

New York-u është tmerruar sot kur një shofer u fut me veturë në trotuar dhe shtypi dhjetëra persona, ku si pasojë humbin jetën një vajzë dhe u lënduan 22 tjerë. Loading...