TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mbesa e Princeshës Diana, romancë me miliarderin 60-vjeçar (Foto)

Mapo - 16.05.2019

Mbesa e Princeshës së ndjerë Diana, Lady Kitty Spencer dhe multimilioneri Michael Lewis po përjetojnë një histori dashurie.Ndonëse u fotografuan kohë më parë në të njëjtin hotel ku Meghan Markle ...

Mbesa e Princeshës Diana konfirmon lidhjen me Michael Lewisin, 30 vite më të vjetër

Telegrafi - 16.05.2019

Lady Kitty Spencer ka bërë publike romancën e saj me manjatin e modës, Michael Lewis. Në imazhet e publikuara nga Mail Online, mbesa 28 vjeçare e Princeshës Diana, është shfaqur në Manhatan me ...

FOTOT: “Princesha” 28-vjeçare, në lidhje me miliarderin 60-vjeçar

Gazeta Tema - 16.05.2019

Që prej verës së kaluar, flitet për një romancë mes tyre. Por, vetëm një ditë më parë, ata e kanë konfirmuar lidhjen e tyre, duke u shfaqur bashkë në publik.

FOTO/ Mbesa e Princeshës Diana 28 vjeçe bën publike romancën e e saj me miliarderin 60-vjeçar

Java News - 16.05.2019

Që prej verës së kaluar, flitet për një romancë mes tyre. Por, vetëm një ditë më parë, ata e kanë konfirmuar lidhjen e tyre, duke u shfaqur bashkë në publik.

Mbesa e Princeshës Diana bën publike romancën me miliarderin 60-vjeçar

Gazeta Express - 16.05.2019

Që prej verës së kaluar, flitet për një romancë mes tyre. Por, vetëm një ditë më parë, ata e kanë konfirmuar lidhjen e tyre, duke u shfaqur bashkë në publik.

Mbesa e Princeshës Diana bën publike romancën me miliarderin 60-vjeçar

Zeri - 16.05.2019

Që prej verës së kaluar, flitet për një romancë mes tyre. Por, vetëm një ditë më parë, ata e kanë konfirmuar lidhjen e tyre, duke u shfaqur bashkë në publik.

Mbesa e Princeshës Diana bën publike romancën me miliarderin 60-vjeçar (FOTO)

Tetova Sot - 16.05.2019

Që prej verës së kaluar, flitet për një romancë mes tyre. Por, vetëm një ditë më parë, me një dorë delikate që e mbështet në shpatullën e tij, Lady Kitty Spencer konfirmon publikisht marrëdhënien e ...