TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Fëmija pi cigare në stadium”, indinjohet rrjeti… por e vërteta është ndryshe

Botasot - 11.09.2019

Impakti i parë i imazhit është shokues: dy fëmijë të ulur në stadium dhe njëri prej tyre tymos qetësisht një cigare. Por e vërteta është krejt tjetër.

VIDEO/ Plasin bastet në rrjetet sociale, gjeni moshën e këtij tifozi

Mapo - 11.09.2019

Në ‘Twitter’ kanë “shërthyer” postimet pasi një “burrë i vogël” është parë në tribunën e stadiumit duke tymosur cigare. Kjo ndodhi gjatë ndeshjes Fenerbache-Bursaspor, një ndeshje bamirësie në Turqi, ...

“Vogëlushi” kapet duke pirë cigare në stadium, pamjet bëhen virale – në fakt thuhet se ishte një 36-vjeçar

Telegrafi - 11.09.2019

Pasi pamjet e një tifozi të ri të futbollit turk që pi duhan u bënë virale, mediat lokale që nga ajo kohë kanë zbuluar se nuk bëhej fjalë për një fëmijë, por për një burrë 36-vjeçar.

Video që po çmend rrjetet sociale! A e gjeni dot sa vjeç është ky tifoz?

SOT - 11.09.2019

Në Twitter “shërthejnë” postimet pasi një “fëmijë i vogël” është parë në tribunën e stadiumit duke tymosur një cigare. Kjo ndodhi gjatë një ndeshje futbolli bamirësie në Turqi, ku dhe vëmendja e ...

Vogëlushi bëhet protagonist në rrjet, tifoz i zjarrtë me cigare (VIDEO)

Albeu.com - 10.09.2019

Një djalë i vogël u bë protagonist në një ndeshje futbolli në Turqi , pasi kamerat e filmuan duke pirë një cigare në shkallët e stadiumit ndërsa priste fillimin e ndeshjes.

‘Tërmet’ në rrjete sociale pas pamjeve të një ‘fëmije’ duke pirë cigare në stadium, por raportimet thonë se është ...

Zeri - 10.09.2019

Pamjet e një “djali të ri” duke pirë cigare gjatë një ndeshje bamirësie shkaktuan “tërmet” në rrjetet sociale, transmeton zeri.info Sidoqoftë, raportohet se i riu që mori vëmendjen e tifozëve të ...

Fëmija kapet duke tymosur duhan në një ndeshje futbolli në Turqi

Gazeta Express - 10.09.2019

Një djaloshit nga Turqia teksa po e shijonte një ndeshje futbolli u kap nga kamerat duke tymosur duhan. I riu, ishte duke e shikuar ndeshjen e Fenerbahçe S.K.

Fëmija kapet duke tymosur duhan në një ndeshje futbolli në Turqi (VIDEO)

Tetova Sot - 10.09.2019

Një djalosh nga Turqia teksa po e shijonte një ndeshje futbolli u kap nga kamerat duke tymosur duhan. I riu ishte duke e shikuar ndeshjen e Fenerbahçe S.K.

Fëmija kapet duke tymosur duhan në një ndeshje futbolli në Turqi

Botasot - 10.09.2019

Një djaloshit nga Turqia teksa po e shijonte një ndeshje futbolli u kap nga kamerat duke tymosur duhan. I riu, ishte duke e shikuar ndeshjen e Fenerbahçe S.K.