TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

I riu me shpejtësi skëterrë shkatërron gjashtë makina në Lezhë (FOTO LAJM)

Albeu.com - 16.05.2019

Nje aksident masiv ka ndodhur gjate nates në bulevardin “Gjergj Fishta” në Lezhë gjatë mbrëmjes së djeshme, kur një i ri ka shkatërruar gjashtë makina të tjera teksa ishte duke drejtuar automjetin e ...

Foto/ Të zgjohesh në mëngjes dhe të gjesh makinën e shkatërruar

Mapo - 16.05.2019

Kjo u ka ndodhur disa qytetarëve në Lezhë. Ata kishin parkuar makinat e tyre në bulevardin “Gjergj Fishta” në Lezhë, kur në mëngjes i kanë gjetur të shkatërruara.

Makina në Lezhë “fluturon” dhe merr përpara 4 mjete të tjera

Medial - 16.05.2019

Një aksident rrugor është regjistruar gjatë natës në bulevardin Gjergj Fishta në qytetin e Lezhes. Një automjet është përplasur me katër mjete të tjera që ishin të parkuara në anë të rrugës.

Aksident i frikshëm në Lezhë, një makinë përplas 4 të tjera

Top Channel - 16.05.2019

Një aksident ka ndodhur gjatë natës në bulevardin “Gjergj Fishta” në Lezhë. Një automjet që po lëvizte me shpejtësi është përplasur me 4 mjete që ishin të parkuara në anë të rrugës.

Aksident masiv në Lezhë, makina “fluturon” dhe merr përpara pesë të tjera

Java News - 16.05.2019

Gjashtë makina janë përfshirë në një aksident që është regjistruar gjatë natës në bulervardin ‘Gjergj Fishta’ në Lezhë. Një automjet që po lëvizte me shpejtësi është përplasur me pesë mjete të tjera ...

Aksident në Lezhë, makina merr para 5 mjete të tjera të parkuara

Gazeta Express - 16.05.2019

Një aksident ka ndodhur gjatë natës në bulevardin “Gjergj Fishta” në Lezhë. Një automjet që po lëvizte me shpejtësi është përplasur me 5 mjete që ishin të parkuara në anë të rrugës.

Aksident masiv në Lezhë, makina “fluturon” dhe merr përpara pesë të tjera

Botasot - 16.05.2019

Gjashtë makina janë përfshirë në një aksident që është regjistruar gjatë natës në bulervardin ‘Gjergj Fishta’ në Lezhë. Një automjet që po lëvizte me shpejtësi është përplasur me pesë mjete të tjera ...

Aksident në aksin Lezhë – Tiranë, ja gjendja

LajmiFundit - 14.05.2019

Një aksident ka ndodhur në autostradën Lezhë-Tiranë, në afërsi të Milotit. Sipas burimeve mjeti me drejtues shtetasin N.K.,59 vjeç, banues në Milot është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin C.V.

Përplasen dy makina në Lezhë – Tiranë, 2 persona të plagosur

BalkanWeb - 14.05.2019

LEZHË Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Lezhë – Tiranë, në afërsi të Milotit. Sipas burimeve, janë përplasur dy automjete, ndërsa kanë mbetur të plagosur dy persona që ...

Aksidentohen dy automjete, një person në gjendje të rëndë

Java News - 14.05.2019

Një aksident i rëndë me pasojë një person të plagosur ka ndodhur pak minuta më parë në Lezhë. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Milot- Rrëshen, në Fushë Milot, ku mjeti me drejtues N.K.

Përplaset me trafikndarësen, plagoset rëndë drejtuesi i mjetit (EMRI)

Durres Lajm - 14.05.2019

Një aksident me një të plagosur ka ndodhur rreth mesnatës në aksin rrugor Lezhë-Laç, ku një automjet është përplasur me trafikndarëset e autostradës. Si pasojë e përplasjes ka marrë plagë të rënda ...

Aksident në Lezhë/ Makina po ecte me shpejtësi, merr përpara 5 automjete të tjera

SOT - 16.05.2019

Një aksident rrugor ka ndodhur gjatë natës në bulevardin 'Gjergj Fishta' në Lezhë. Një makinë që po lëvizte me shpejtësi është përplasur me 5 automjete të tjera që ishin të parkuara në anë të rrugës.

Tjetër aksident i rëndë në autostradën Lezhë-Tiranë, 2 persona të plagosur nga përplasja e dy makinave

SOT - 14.05.2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Lezhë – Tiranë, në afërsi të Milotit. Sipas burimeve, janë përplasur dy automjete, ndërsa kanë mbetur të plagosur dy persona që ishin ...

Shpejtësi e lartë/ Aksident masiv në Lezhë, përplas 4 mjete të parkuara

LajmiFundit - 16.05.2019

4 mjete janë dëmtuar si shkak i një aksidenti që ka ndodhur gjatë natës në Bulevardin “Gjergj Fishta” në Lezhë. Një automjet që po lëvizte me shpejtësi është përplasur me 4 mjete që ishin të parkuara ...