TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Deklarata e Vuçiç: E duam edhe Kosovën në Mini Shengenin Ballkanik

Albeu.com - 08.11.2019

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç tha në Gjenevë se për Serbinë është shumë e rëndësishme heqja e pengesave për lëvizjen e mallrave, kapitalit, shërbimeve dhe njerëzve në rajon.

Vuçiq e thotë për herë të parë: E duam edhe Kosovën në “Mini Shengenin” Ballkanik

Zeri - 08.11.2019

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë në Gjenevë se për Serbinë është shumë e rëndësishme heqja e pengasave për lëvizjen e mallrave, kapitalit, shërbimeve dhe njerëzve në rajon.

Vuçiç: Kosovën dhe Malin e Zi i duam pjesë të mini-Schengenit

Mapo - 08.11.2019

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç tha në Gjenevë se për Serbinë është shumë e rëndësishme heqja e pengesave për lëvizjen e mallrave, kapitalit, shërbimeve dhe njerëzve në rajon.

Deklarata e Vuçiqit: E duam edhe Kosovën në Mini Shengenin Ballkanik

Portalb - 08.11.2019

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq ka ftuar Kosovën, Malin e Zi dhe Bosnje-Hercegovinën në Mini Shengenin Ballkanik, njofton Ora News. Deklarata e Vuçiq u bë gjatë ditës së sotme (8 nëntor) ...

Deklarata e Vuçiqit: E duam edhe Kosovën në Mini Shengenin Ballkanik

Flaka - 08.11.2019

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq ka ftuar Kosovën, Malin e Zi dhe Bosnje-Hercegovinën në Mini Shengenin Ballkanik, njofton Ora News. Deklarata e Vuçiq u bë gjatë ditës së sotme (8 nëntor) ...