TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mesazhi prekës i Eugersës: Shqiptarët rreze drite për mua

BalkanWeb - 15.03.2019

18-vjeçarja Eugersa Bregu prej nëntorit të shkuar bashkëjeton me krevatin e sëmundjes, e tashmë dhe mes dilemës nëse do mundet t’ia dalë sklerozës së shumëfishte, një sëmundje e cila çdo ditë e më ...

E ëma e Eugersës në lot, gjyshi: Shes çdo organ të trupit për të!

BalkanWeb - 15.03.2019

Familja e Eugersës banon në Mamurras. Sëmundja e rëndë e vajzës i ka dërrmuar shpirtërisht. Vajza ndodhet në një spital në Itali dhe pret ti mblidhet shuma e parave 80 mijë euro.

Në studion e shqiptarëve, Elvisi i dhuron live Eugersës 5 mijë €

BalkanWeb - 15.03.2019

Emisioni i kësaj të premteje i është dedikuar vajzës 18 vjeçare, Eugersës e cila vuan nga skleroza multiple. E ëma e Eugersës, Gjelina Bregu ishte ftuar në studion e shqiptarëve ku u bëri thirrje ...

Shokët e Eugersës: As shkumësin nuk e mbante dot në dorë…

BalkanWeb - 15.03.2019

Nxënësja ekselente Eugersa, për shkak të sëmundjes u detyrua të ndërpresë shkollën teksa ndodhet në vitin e tretë. Shoqet dhe shokët e klasës tregojnë se ajo është një vajzë e mrekullueshme, ...

Thirrja e Eugersës: Mos më lini të gozhdohem në karrige me rrota

BalkanWeb - 15.03.2019

Historia e dhimbshme e 18 vjeçares, e cila vuan nga skleroza e shumëfishtë bëri bujë në rrjetet sociale gjatë javës. Sëmundja po e çon të renë drejt paralizës totale dhe prej kohësh ajo nuk mund të ...

Gjyshi i Eugersës në lot: Shes çdo organ të trupit për të!

Albeu.com - 15.03.2019

Familja e Eugersës banon në Mamurras. Sëmundja e rëndë e vajzës i ka dërrmuar shpirtërisht. Vajza ndodhet në një spital në Itali dhe pret ti mblidhet shuma e parave 80 mijë euro.

Vajza shqiptare e sëmurë rëndë, gjyshi: Shes çdo organ të trupit për të

Java News - 15.03.2019

Familja e Eugersës banon në Mamurras. Sëmundja e rëndë e vajzës i ka dërrmuar shpirtërisht. Vajza ndodhet në një spital në Itali dhe pret t’i mblidhet shuma e parave prej 80 mijë eurosh.

Vajza shqiptare e sëmurë rëndë, gjyshi: Shes çdo organ të trupit për të

Botasot - 16.03.2019

Familja e Eugersës banon në Mamurras. Sëmundja e rëndë e vajzës i ka dërrmuar shpirtërisht. Vajza ndodhet në një spital në Itali dhe pret t’i mblidhet shuma e parave prej 80 mijë eurosh.