TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Napoli mundet nga Salzburg me rezultatin 3-1

ABC News - 14.03.2019

Skuadra e Napolit është mundur 3-1 në tranasfertën e Salzburg në ndeshjen e kthimit te Europa League. Gjithsesi italainët kaluan në çerek finale pasi patën fituar 3-0 në ndeshjen e parë në “San ...

Liga Europa, kualifikohen Çelzi, Napoli dhe Valencia (VIDEO)

InfoSport - 14.03.2019

Tre skuadrat favorite, Çelzi, Napoli dhe Valencia kanë arritur të sigurojnë një vend për në ndeshjet çerekfinale të Liga Europa. Dy skuadrat e para kishin siguruar kualifikimin që në ndeshjen e parë ...

Chelsea dhe Napoli sigurojnë çerekfinalen, Valencia merr biletë në frymën e fundit

Lajmi.net - 14.03.2019

Chelsea, Napoli dhe Valencia janë tre çerekfinalistët e parë në Ligën e Evropës këtë edicion. Chelsea e ka demoluar skuadrën e Dynamo Kyiv duke e mposhtur në udhëtim me rezultatin 0:5.

Salzburg fitore morali, Napoli kalon në fazën tjetër (VIDEO)

Albeu.com - 14.03.2019

Gjermanët e Salzburg nuk arritën dot të bënin mrekullinë në Red Bull Arena. Pakujdesia e treguar në minutat e para i kushtoi shrejt Salzburg e cila u ndëshkua që në minutën e 14’ nga polaku Milik i ...

Chelsea, Napoli dhe Valencia kualifikohen në çerekfinale

Alsat - 14.03.2019

Chelsea ka vazhduar formën e mirë të klubeve angleze, pasi sonte e ka mposhtur Dynamo Kyiv me rezultat të thellë 5-0 dhe rezultat të përgjithshëm 7-0 kundër.

Chelsea kualifikohet me goleadë, vuajnë Napoli e Valencia!

SuperSport - 14.03.2019

Asnjë surprizë në 3 sfidat e para. Chelsea kalon me goleadë, Napoli vuan por kualifikohet në çerekfinale ndërsa surpriza e vërtetë e ndeshjeve të dyta të raundit të 1/8-ave të zhvilluara në orën ...

Europa League/ Përcaktohen 3 çerekfinalistët

Mapo - 14.03.2019

Chelsea, Napoli dhe Valenca, janë 3 skuadrat e para të kualifikuara për në turin çerekfinale të Europa League. Londinezët e Mauricio Sarrit shpartalluan me rezultatin 0-5 Dinamon e Kievit, duke u ...

Salzburg kalon në avantazh përballë Napolit (VIDEO)

Albeu.com - 14.03.2019

Gjermanët e Salzburg kanë arritur të shënojnë edhe golin e dytë përballë Napolit . Gulbrandsen arrititi të dyfishonte shifrat në minutën e 65’ duke ndezur edhe njëherë shpresat për një kualifikim të ...

Europa League, kualifikohen Çelsi, Valencia e Napoli

BalkanWeb - 14.03.2019

Janë mësuar tre skuadrat e para që kanë kaluar në fazën tjetër të Ligës së Europës. Kështu, skuadrat e para që kanë prerë biletën për në çerekfinale janë Çelsi, Napoli dhe Valencia.

Napoli çon 0-4 rezultatin e përgjithshëm përballë Salzburg (VIDEO)

Albeu.com - 14.03.2019

Napoli ka arritur të shënoj një gol shumë të bukur më polakun Milik i cili po kalon një moment fantastik . Një top i vjedhur nga Rui nis një aksion të shpejti i cili pas disa aksidenteve në zonë ...

Salzburg barazon rezultatin përballë Napolit (VIDEO)

Albeu.com - 14.03.2019

Gjermanët e Salzburg kanë arritur të shënojnë përballë Napolit duke barazuar kështu rezultatin e kësaj ndeshje në 1-1. Edhe pse ky gol mund ti suportojë gjermanët , shanset e një kualifikimi mbeten ...

Chelsea e Napoli kalojnë në çerekfinale të Ligës së Evropës

Koha.net - 14.03.2019

Chelsea dhe Napoli kanë kaluar në çerekfinale të Ligës së Evropës. “Blutë” e Londrës fituan 0 me 5 në ndeshjen e dytë ndaj Dynamo Kievit për ta çuar rezultatin e përgjithshëm në 0 me 8.

Formacionet zyrtare: Salzburg ? Napoli

Albeu.com - 14.03.2019

Napoli vjen me epërsinë e 3 golave në ndeshjen e dytë përballë Salzburg . Gjermanët do kërkojnë të bejnë maksimumin për të marë kualifikimin edhe pse kthimi i rezultatit 3-0 është shumë i vështirë.

Red Bull Salzburg – Napoli, formacionet zyrtare, starton Hysaj

Lajmi.net - 14.03.2019

Red Bull Salzburg dhe Napoli kanë publikuar formacionet zyrtare. Red Bull Salzburg dhe Napoli do ta zhvillojnë përballjen e dytë në kuadër të Ligës së Evropës nga ora 18:55.

Europa League, Hysaj titullar kundër Red Bull Salcburgut

BalkanWeb - 14.03.2019

Janë publikuar formacionet e sfidës së vlefshme për kthimin e fazës së 1/16-ave të Ligës së Europës, mes Red Bull Salcburgut dhe Napolit, me shkodranin Elseit Hysaj, që do ta nisë nga minuta e parë ...

Hysaj-Ancelotti, besimi fitohet edhe para kameras

Top Channel - 13.03.2019

Elseid Hysaj ka vuajtur këtë sezon për të fituar besimin e trajnerit të Napolit, duke u spostuar shpesh në pankinë, i anashkaluar si zgjedhje e dytë apo e tretë e skuadrës së futbollit italian.

Hysaj: Do jepja gjithçka për një gol

Albeu.com - 13.03.2019

Elseid Hysaj ka qenë përkrah Karlo Ançelotit në daljen për shtyp para takimit të nesërm ndaj Red Bull Salcburg. Mbrojtësi shqiptar ka siguruar se rezultati i ndeshjes së parë (Napoli fitoi 3 – 0 në ...

Hysaj ëndërron golin e parë: E pres prej kohësh

SuperSport - 13.03.2019

Elseid Hysaj u shfaq në krah të trajnerit Carlo Ancelotti, në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes së nesërme ndaj Salzburgut, të vlefshme për Europa Leaguen.

Elseid Hysaj: Luaj kudo që ta kërkojë Ançeloti

BalkanWeb - 13.03.2019

Elseid Hysaj ishte krah trajnerit Karlo Ançeloti në konferencën për shtyp në vigjilje të ndeshjes së Napolit në Salcburg, ku do të përballet me Red Bullin vendës.

Napoli rrezikon por në fund kualifikohet, kalon edhe Çelsi i Sarrit

SOT - 15.03.2019

Napoli zhgënjeu mbrëmjen e djeshme në Ligën e Europës, duke u mundur me rezultatin 3-1 nga Salcburgu austriak. Si duket, nënvlerësimi i kundërshtarit solli edhe këtë pasivitet të skuadrës napolitane, ...

Europa League, kualifikohen Çelsi, Valencia e Napoli

Java News - 14.03.2019

Janë mësuar tre skuadrat e para që kanë kaluar në fazën tjetër të Ligës së Europës. Kështu, skuadrat e para që kanë prerë biletën për në çerekfinale janë Çelsi, Napoli dhe Valencia.

Chelsea e Napoli kalojnë në çerekfinale të Ligës së Evropës

Botasot - 14.03.2019

Chelsea dhe Napoli kanë kaluar në çerekfinale të Ligës së Evropës. “Blutë” e Londrës fituan 0 me 5 në ndeshjen e dytë ndaj Dynamo Kievit për ta çuar rezultatin e përgjithshëm në 0 me 8.

Red Bull Salzburg – Napoli, formacionet zyrtare, starton Hysaj

Medial - 14.03.2019

Red Bull Salzburg dhe Napoli kanë publikuar formacionet zyrtare. Red Bull Salzburg dhe Napoli do ta zhvillojnë përballjen e dytë në kuadër të Ligës së Evropës nga ora 18:55.

Hysaj: Dua të shënoj golin e parë për Napolin

Albeu.com - 14.03.2019

Elseid Hysaj u shfaq në krah të trajnerit Carlo Ancelotti, në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes së nesërme ndaj Salzburgut, të vlefshme për Europa League.

Napoli rrezikon por në fund kualifikohet, kalon edhe Çelsi i Sarrit

Medial - 15.03.2019

Napoli zhgënjeu mbrëmjen e djeshme në Ligën e Europës, duke u mundur me rezultatin 3-1 nga Salcburgu austriak. Si duket, nënvlerësimi i kundërshtarit solli edhe këtë pasivitet të skuadrës napolitane, ...

Europa League, kualifikohen Çelsi, Valencia e Napoli

Medial - 14.03.2019

Janë mësuar tre skuadrat e para që kanë kaluar në fazën tjetër të Ligës së Europës. Kështu, skuadrat e para që kanë prerë biletën për në çerekfinale janë Çelsi, Napoli dhe Valencia.

Çfarë po pret?

Botasot - 14.03.2019

Elseid Hysaj u shfaq në krah të trajnerit Carlo Ancelotti, në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes ndaj Salzburgut, të vlefshme për Europa Leaguen.

Europa League, kualifikohen Çelsi, Valencia e Napoli

Flaka - 14.03.2019

Janë mësuar tre skuadrat e para që kanë kaluar në fazën tjetër të Ligës së Europës. Kështu, skuadrat e para që kanë prerë biletën për në çerekfinale janë Çelsi, Napoli dhe Valencia.

Çfarë po pret?

Tetova Sot - 14.03.2019

Elseid Hysaj u shfaq në krah të trajnerit Carlo Ancelotti, në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes ndaj Salzburgut, të vlefshme për Europa Leaguen.