TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Brenda avionit privat luksoz të Drake (Foto)

Top Channel - 16.05.2019

Drake ka ndarë së bashku me ne avionin e tij privat, që kap shifrën marramendëse prej 220 milion $. Rapper-i Kanadez është i njohur për “dashurinë” e tij ndaj gjërave luksoze dhe të shtrenjta në jetë ...

Brenda avionit luksoz të Drake

Alsat - 16.05.2019

Drake ka ndarë së bashku me ne avionin e tij privat, që kap shifrën marramendëse prej 220 milion $. Rapper-i Kanadez është i njohur për “dashurinë” e tij ndaj gjërave luksoze dhe të shtrenjta në jetë ...

‘Mallkimi i Drake’ vazhdon, boksieri i madh nuk e pranon takimin me këngëtarin

Zeri - 14.05.2019

Nëse jeni një yll i sportit dhe e keni një ndeshje të madhe përpara, atëherë çfarëdo që bëni vetëm mos u fotografoni me këngëtarin Drake, shkruan “The Sun” Reperi kanadez është kthyer në një lloj ...

Njihuni me avionin marramendës të Drake (FOTO LAJM)

Albeu.com - 16.05.2019

Drake ka ndarë së bashku me ne avionin e tij privat, që kap shifrën marramendëse prej 220 milion $. Rapper-i Kanadez është i njohur për “dashurinë” e tij ndaj gjërave luksoze dhe të shtrenjta në jetë ...