TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bebe Rexha flet për herë të parë për sëmundjen e saj

Albeu.com - 15.04.2019

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në ‘Twitter’, problemin shëndetësor që e ka shqetësuar prej kaq kohësh.

Bebe Rexha e pranon publikisht: Jam bipolare

Top Channel - 15.04.2019

Këngëtarja me famë botërore dhe origjinë shqiptare, Bebe Rexha pranoi në mediat sociale se ajo është ‘bipolare’, ndërkohë që falenderoi fansat e saj për mbështetjen.

Bebe Rexha: Kam ç’rregullime bipolare, mos ndieni keqardhje për mua

Telegrafi - 15.04.2019

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Këngëtarja shqiptare po vazhdon të punoj në projekte të reja muzikore si dhe do të mbajë disa koncerte ...

Kështu u prit Bebe Rexha para publikut francez

Lajmi.net - 15.04.2019

Bebe Rexha së fundi ka performuar në Francë. Bebe Rexha tash e sa ditë ka qëndruar në Francë, ku edhe performoi para publikut të atij vendi, shkruan lajmi.net.

Bebe Rexhën e filmojnë në pishinë me…

Lajmi.net - 15.04.2019

Bebe Rexha pas kthimit nga Parisi, është relaksuar në pishinë në Kaliforni. Bebe Rexha ka publikuar disa video në InstaStory, në të cilat shfaqet duke u relaksuar në pishinë, shkruan lajmi.net.

Bebe Rexha e pranon publikisht: Jam bipolare

Koha.net - 16.04.2019

Këngëtarja me famë botërore dhe origjinë shqiptare, Bebe Rexha pranoi në mediat sociale se ajo është ‘bipolare’, ndërkohë që falenderoi fansat e saj për mbështetjen.

Bebe Rexha: Kam ç’rregullime bipolare, mos ndieni keqardhje për mua

Botasot - 15.04.2019

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Këngëtarja shqiptare po vazhdon të punoj në projekte të reja muzikore si dhe do të mbajë disa koncerte ...

Bebe Rexha sjell imazhe të reja nga Parisi, ja si duket pa grim

Gazeta Express - 14.04.2019

Bebe Rexha këto ditë po qëndron në Paris, ndërsa nuk i ka kursyer imazhet për fansat e saj. Së fundi, këngëtarja është fotografuar pranë kullës “Eiffel”, ku u shfaq pa grim.

Kështu u prit Bebe Rexha para publikut francez

Almakos - 15.04.2019

Bebe Rexha së fundi ka performuar në Francë. Bebe Rexha tash e sa ditë ka qëndruar në Francë, ku edhe performoi para publikut të atij vendi, shkruan lajmi.net.

Bebe Rexhën e filmojnë në pishinë me…

Almakos - 15.04.2019

Bebe Rexha pas kthimit nga Parisi, është relaksuar në pishinë në Kaliforni. Bebe Rexha ka publikuar disa video në InstaStory, në të cilat shfaqet duke u relaksuar në pishinë, shkruan lajmi.net.

Bebe Rexhën e filmojnë në pishinë me…

Botasot - 15.04.2019

Bebe Rexha pas kthimit nga Parisi, është relaksuar në pishinë në Kaliforni. Bebe Rexha ka publikuar disa video në InstaStory, në të cilat shfaqet duke u relaksuar në pishinë.

Bebe Rexhën e filmojnë në pishinë me… (FOTO)

Tetova Sot - 15.04.2019

Bebe Rexha pas kthimit nga Parisi, është relaksuar në pishinë në Kaliforni. Bebe Rexha ka publikuar disa video në InstaStory, në të cilat shfaqet duke u relaksuar në pishinë.