TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vajzat e ekranit tregojnë SMS-të që u vijnë nga futbollistët shqiptarë (VIDEO)

Albeu.com - 16.04.2019

Futbolli në Shqipëri është kthyer padyshim në një ndër sportet më të dashura jo vetëm për djemtë por edhe vajzat. Shumë tifoze apo modele janë tërhequr nga ky sport i bukur, madje disa prej tyre kanë ...

Nuk nis asnjëri me uri seksuale? Dy moderatoret sportive zbulojnë SMS-të që iu dërgojnë futbollistët shqiptarë: Të ...

SOT - 16.04.2019

Futbolli në Shqipëri është kthyer padyshim në një ndër sportet më të dashura jo vetëm për djemtë por edhe vajzat. Shumë tifoze apo modele janë tërhequr nga ky sport i bukur, madje disa prej tyre kanë ...

“Nuk të hanë gjë”, Eva Murati dhe Sidorela Gjoni zbulojnë SMS-të që iu dërgojnë futbollistët shqiptarë

Botasot - 16.04.2019

Futbolli në Shqipëri është kthyer padyshim në një ndër sportet më të dashura jo vetëm për djemtë por edhe vajzat. Shumë tifoze apo modele janë tërhequr nga ky sport i bukur, madje disa prej tyre kanë ...

Futbollistët shqiptarë iu dërgojnë mesazhe moderatoreve të njohura

Zeri - 16.04.2019

Futbolli në Shqipëri është kthyer padyshim në një ndër sportet më të dashura jo vetëm për djemtë por edhe vajzat. Shumë tifoze apo modele janë tërhequr nga ky sport i bukur, madje disa prej tyre kanë ...