TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Çmenduri” me çmimet e biletave të avionëve nga Tirana, 300-400 euro në një drejtim

Gazeta Express - 12.08.2019

Edhe kjo verë nuk i ka shpëtuar çmimeve të larta të biletave të avionëve për fluturimet drejt dhe nga Italia e shtete të tjera ku jetojnë emigrantët. Për javët e fundit të gushtit të udhëtosh nga ...

Nis ulja e çmimeve të biletave, “Air Albania” fluturime në Tetor

ABC News - 12.08.2019

Kompania ajrore “Air Albania” ka lajmëruar nisjen e udhëtimeve drejt Italisë në fillim të vjeshtës. Çmimet e biletave për tre destinacione në Itali do të jenë të ulëta, në një kohë që shërbimi nuk ...

Çmenden sërish çmimet e biletave të avionëve nga Shqipëria, 300-400 euro në një drejtim

Gazeta Tema - 12.08.2019

Edhe kjo verë nuk i ka shpëtuar çmimeve të larta të biletave të avionëve për fluturimet drejt dhe nga Italia e shtete të tjera ku jetojnë emigrantët. Për javët e fundit të gushtit të udhëtosh nga ...

‘Çmenden’ kompanitë e fluturimeve, biletat për në Itali 300-400 euro

Mapo - 12.08.2019

Edhe kjo verë nuk i ka shpëtuar çmimeve të larta të biletave të avionëve për fluturimet drejt dhe nga Italia e shtete të tjera ku jetojnë emigrantët. Për javët e fundit të gushtit të udhëtosh nga ...

Kompanitë e udhëtimit batërdi me biletat, rriten në mënyrë të beftë çmimet, 300-400 euro në një drejtim

SOT - 13.08.2019

Kompanitë e udhëtimit të linjave ajrore kanë bërë batërdinë me çmimin e biletave. Në mënyrë të papritur, çmimi i tyre është rritur aq shumë, sa që vetëm një drejtim kushton nga 300-400 euro.