TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tribunat e boshatisura në ndeshjen Feronikeli - Milan, gazetari italian thotë se ua di 'hallin' kosovarëve

Zeri - 14.08.2019

Gazetari italian Enrico Currò është rrëfyer në një intervistë të gjatë për gazetën "Zëri". Ai ka folur për miqësoren mes Feronikelit dhe Milanit, për futbollin e Kosovës, si dhe për gjasat e ...

Milani e vlerëson ‘udhëtim historik’ miqësoren me Feronikelin në Prishtinë

Zeri - 13.08.2019

Zbritja e Milanit në Kosovë për një ndeshje miqësore me kampionin e Kosovës Feronikelin ka bërë bujë të madhe në të gjitha trojet shqiptare, madje jo vetëm pasi ishin mediat ndërkombëtare që i dhanë ...

Futbollistët e “Niklit”, të befasuar me praninë e paktë të tifozëve

Zeri - 13.08.2019

Futbollistët e Feronikelit patën fatin që të shtunën të jenë kundërshtarë të një prej skuadrave më të mëdha në Evropë, Milanit. Ata e pritën me entuziazëm këtë sfidë dhe gjatë gjithë ditës flisnin ...

Mbrojtësi i Feronikelit tallet me 'bomberin' e Milanit Piatek: Më fal vëlla, unë nuk jam Bonucci

Zeri - 13.08.2019

Milani zhvilloi një përballje miqësore me kampionin e Kosovës Feronikelin në fundjavën që lamë pas. Më 10 gusht, në stadiumin “Fadil Vokrri”, për herë të parë në histori, “Rossonerët” u përballën me ...

'Ndeshja Feronikeli – Milan, në vend të promovimit të Kosovës dikush deshi të bëhet milioner'

Zeri - 13.08.2019

Futbollistët e Feronikelit patën fatin që të shtunën të jenë kundërshtarë të një prej skuadrave më të mëdha në Evropë, Milanit. Ata e pritën me entuziazëm këtë sfidë dhe gjatë gjithë ditës flisnin ...

Arsim Plepolli tregon pse ndeshja Feronikeli - Milan ishte një dështim

Zeri - 13.08.2019

Futbollistët e Feronikelit patën fatin që të shtunën të jenë kundërshtarë të një prej skuadrave më të mëdha në Evropë, Milanit. Ata e pritën me entuziazëm këtë sfidë dhe gjatë gjithë ditës flisnin ...

Gazetari italian thotë se ua di 'hallin' shqiptarëve të Kosovës

Botasot - 14.08.2019

Ndeshja mes Milanit dhe Feronikelit dështoi për nga numri i tifozëve të pranishëm në stadium, por sa i përket spektaklit dhe seriozitetit të klubit italian gjithçka ishte në nivelin më të lartë.

Tribunat e boshatisura në ndeshjen Feronikeli – Milan, gazetari italian thotë se ua di ‘hallin’ kosovarëve

Lajmi.net - 14.08.2019

Rrugët që dërgonin në stadiumin “Fadil Vokrri” nuk ishin të mbushura si kur luan Përfaqësuesja e Kosovës dhe vërehej që numri i tifozëve nuk ishte i madh, për shkak të çmimit të lartë të biletave.