TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aksident i rëndë, fuoristrada del nga rruga, 5 të plagosur

Durres Lajm - 13.09.2017

Një aksident i rëndë me pasojë plagosjen e 5 personave ka ndodhur mesditën e sotme në vendin e quajtur “Serat e Mashkullorës”, në segmentin rrugor nacional Gjirokastër – Tepelenë.

Makina del nga rruga në Gjirokastër, plagosen rëndë 5 persona

LajmiFundit - 13.09.2017

Një aksident i rëndë është raportuar mesditën e sotme në Gjirokastër. Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga, dhe për pasojë janë plagosur 5 persona.

Aksident në Gjirokastër, plagosen rëndë 5 persona

Albeu.com - 13.09.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Gjirokastër . Nga raportimet e para mësohet se ngjarja ka ndodhur në Mashkullorë dhe si pasojë e askidentin janë plagosur rëndë 5 persona.

Aksident i rëndë, makina e nisur nga Tirana përfundon në kanal. Pesë të plagosur (FOTO)

BalkanWeb - 13.09.2017

GJIROKASTER- Pesë persona kanë mbetur të plagosur, në një aksident rrugor në Mashkullor. Burime zyrtare bënë me dije se një mjet tip ‘Fuoristradë’ doli nga rruga, dhe përfundoi në kanal.

Aksident në Mashkullorë

ABC News - 13.09.2017

Pesë persona janë plagosur, tre prej tyre në gjendje të rëndë në një aksident rrugor në Mashkullorë. Makina ka dalë nga rruga e për pasoje është rrëzuar në anë të saj.

Aksident me 5 të plagosur në Gjirokastër

Ora news - 13.09.2017

Një aksident automobilistik është shënuar rreth orës 14: 30 minuta në Gjirokastër. Nga informacionet e para automjeti tip fuoristradë është përplasur me bordurën anësore të rrugës në Mashkullorë.

Mjeti del nga rruga dhe përfundon në kanal, 5 të plagosur në Mashkullorë

Java News - 13.09.2017

Foto ilustruese Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Gjirokastër, ndërsa raportohet për të paktën pesë të plagosur në gjendje të rëndë. Mësohet se një automjet tip fuoristrade ka dalë nga ...

Makina e nisur nga Tirana përfundon në kanal, plagosen 5 persona

SOT - 13.09.2017

Një aksident me pasojë 5 të plagosur ka ndodhur në rrugën Mashkullor. Burime zyrtare bënë me dije se një mjet tip “Fuoristradë” doli nga rruga, dhe përfundoi në kanal.

Aksident i rëndë në Gjirokastër, 5 persona të plagosur

Botasot - 13.09.2017

Pasditen e sotme një aksident automobilistik ndodhi në Gjirokastër. Automjeti tip fuoristradë është përplasur me bordurën anësore të rrugës në Mashkullorë. Flitet për 5 të plagosur.