TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dua dhe Miguel publikojnë hitin ‘Lost in your light’ (VIDEO)

Zeri - 21.04.2017

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa sapo ka lansuar projektin e saj më të ri. ‘Lost in your light’, është kjo kënga më e re e Duas e cila vjen në bashkëpunim me Miguel.

‘Lost in your light’ publikohet nga Dua Lipa dhe Miguel (Video)

Lajmi.net - 21.04.2017

Ka disa ditë që e kanë paralajmëruar. E dueti mes Dua Lipa dhe Miguel sapo u publikua në kanalin Youtube, shkruan lajmi.net Ky projekt që quhet ‘Lost in your light’ është lansuar vetëm në versionin ...

Dua Lipa publikon listën e këngëve të albumit të parë (Foto)

Telegrafi - 21.04.2017

Dua Lipa ka kohë që ka paralajmëruar publikimin e albumit të parë muzikor. Këngëtarja tashmë ka zbuluar edhe titujt e këngëve që do të përmbajë albumi debutues.

Dua dhe Miguel publikojnë hitin ‘Lost in your light’

Gazeta Express - 21.04.2017

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa sapo ka lansuar projektin e saj më të ...

Dua Lipa publikon edhe një këngë, kësaj radhe bashkëpunoi me Miguel (Video)

Telegrafi - 21.04.2017

Ka disa ditë që e kanë paralajmëruar. E dueti mes Dua Lipa dhe Miguel sapo u publikua në kanalin Youtube, shkruan lajmi.net Ky projekt që quhet ‘Lost in your light’ është lansuar vetëm në versionin ...

‘Lost in your light’ publikohet nga Dua Lipa dhe Miguel (Video)

Republika - 21.04.2017

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa sapo ka lansuar projektin e saj më të ...

Ja kur do të publikohet dueti mes Dua Lipas dhe Miguel (Foto)

Lajmi.net - 19.04.2017

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, nuk po ka të ndalur sa i përket realizimit të këngëve të reja. Ajo tashmë e ka gati duetin me Miguel, këngëtar shumë i njohur në SHBA, shkruan lajmi.net ...

Dua Lipa shfaqet me thjeshtësi magjepsëse në imazhet e fundit (Foto)

Telegrafi - 19.04.2017

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, ka realizuar fotosesion të ri. Pas shfrenimit në Kaliforni në festivalin Coachella dhe pushimit nga turneu amerikan, bukuroshja i është kthyer angazhimeve.