TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zonat/ Nesër do të ketë ndërpreje të energjisë në Tiranë

Albeu.com - 13.10.2019

OSHE njofton abonentët kryeqytetas se do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës ditën e nesërme me datë 14 tetor. Ndërprerja do të vijë për shkak të punimeve për ...

OSHEE njofton qytetarët e Tiranës: Nesër do stakohet energjia në këto zona

BalkanWeb - 13.10.2019

OSHEE me anë të një njoftimi për mediat shprehet se nesër datë 14 tetor do të ketë stakime në disa linja. Sipas njoftimit të OSHEE-së, stakime do të ketë në rrugën “Merdar Shtylla”, në rrugën “Mahmut ...

OSHEE vazhdon ndërprerjen e energjisë për riparime

RTSH - 13.10.2019

OSHEE ka njoftuar se për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, ditën e hënë do të ndalohet energjia elektrike në disa zona të Tiranës. Sipas njoftimit nga ora 09:00-12:30 do të ndalohet ...

Njoftimi i OSHEE: Në këto zona të Tiranës do të ndërpritet energjia

Java News - 13.10.2019

OSHEE ka njoftuar se ditën e nesërme më datë 14 tetor do të ketë stakim të energjisë elektrike. Sipas njoftimit të OSHEE stakimi i energjisë në kryeqytet do të vijë për shkak të rikonstruksionit në ...

Tirana nesër pa drita, zonat dhe oraret

Top Channel - 13.10.2019

OSHEE ka njoftuar se për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, më 14 tetor (e hënë), do të stakohet energjia në disa zona në kryeqytet. Zonat dhe oraret si më poshtë: 09:00-12:30 rruga ...

OSHEE jep njoftimin: Tirana nesër pa drita, zonat dhe oraret

SOT - 13.10.2019

OSHEE ka njoftuar se për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, më 14 tetor (e hënë), do të stakohet energjia në disa zona në kryeqytet. Zonat dhe oraret si më poshtë: 09:00-12:30 rruga ...