TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Protesta e 13 Majit, gjykata liron 7 të arrestuar

ABC News - 16.05.2019

Gjykata e Tiranës ka vendosur që të lerë në masën e sigurisë detyrim paraqitje pesë protestues të opozitës nga tubimi i fundit në datë 13 Maj, ndërsa dy të tjerë janë lënë në masën arrest shtëpie.

Incidentet në protestën e 13 majit/ Gjykata liron 7 protestuesit

Java News - 16.05.2019

Gjykata e Tiranës ka liruar 7 protestuesit e arrestuar në protestën e opozitës në 13 maj. Gjyqtari Arben Micko vendosi ndaj tyre masën e sigurisë “detyrim paraqitje”, ndërsa prokuroria kishte kërkuar ...

Protesta e opozitës, Gjykata jep vendimin për 7 të arrestuarit

Mapo - 16.05.2019

Gjykata e Tiranës ka dhënë vendimin për 7 të arrestuarit nga policia në protestën e ditës së hënë. Gjykata ka vendosur 5 masa detyrim paraqitje dhe 2 masa arrest shtëpie.

Protesta e 13 Prillit, gjykata liron 7 të arrestuar

ABC News - 16.05.2019

Gjykata penale e Tiranës liroi nga qelia të gjithë të arrestuarit pas protestës se opozitës në Tiranë në 13 prill. Me masën e sigurisë “detyrim paraqitje” u liruan 5 nga 7 të arrestuarit.

Protesta e së hënës/ Gjykata merr vendimin për të arrestuarit

Top Channel - 16.05.2019

Gjykata ka marrë vendimin për të arrestuarit e protestës së të hënës në Tiranë. Janë vendosur 5 masa detyrim paraqitje dhe 2 arrest shtëpie. Masa detyrim paraqitje është dhënë për: Arelin ndoci, Beb ...

Protesta e së hënës/ Gjykata merr vendimin për të arrestuarit

Botasot - 16.05.2019

Gjykata ka marrë vendimin për të arrestuarit e protestës së të hënës në Tiranë. Janë vendosur 5 masa detyrim paraqitje dhe 2 arrest shtëpie. Masa detyrim paraqitje është dhënë për: Arelin ndoci, Beb ...

Protesta e opozitës, Gjykata jep vendimin për 7 të arrestuarit

LajmiFundit - 16.05.2019

Gjykata e Tiranës ka dhënë vendimin për 7 të arrestuarit nga policia në protestën e ditës së hënë. Gjykata ka vendosur 5 masa detyrim paraqitje dhe 2 masa arrest shtëpie.