TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vrau fqinjin, arrestohet 55 vjeçari në Dukagjin

Top Channel - 11.07.2019

Nike Lulashi, 55 vjeç, është arrestuar në fshatin Bregu Lumit, në Dukagjin, për shkak se më 18 shtator të vitit të kaluar vrau fqinjin e tij, Tahir Bajraktarin. Gjykata e Rrethit Tropojë me vendim nr.

Vrau fqinjin pas një konflikti të çastit, arrestohet Nik Lulashi (Video)

ABC News - 11.07.2019

Kapet pas një viti kërkim 55-vjeçari Nik Lulashi, i dyshuar për vrasjen e fqinjit të tij Tahir Bajraktari një vit më parë në Tropojë. Në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative ...

Vjet vrau 69-vjeçarin në bjeshkët e Tropojës, kapet në Shkodër 55-vjeçari

Koha.net - 11.07.2019

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 55-vjeçar të shpallur në kërkim për vrasje. Në pranga ka rënë shtetasi Nikë Lulashi. Ai u ndalua në fshatin Bregu Lumit, në Dukagjin.

Akuzohet për vrasje në Tropojë, policia e arreston në Dukagjin

RTSH - 11.07.2019

Policia në Shkodër ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit N. L., 55 vjeç, në fshatin Bregu Lumit, në Dukagjin.Sipas policisë, ky shtetas është autori i dyshuar i vrasjes së shtetasit T.B.

Bëri HEC e çoi internet në bjeshkë, si u vra Bajraktari nga punëtori

Mapo - 11.07.2019

Policia e Shkodrës ka arrestuar Nik Lulashin, personin që vrau Tahir Bajraktarin në bjeshkët e Tropojës 10 muaj më parë. Nik Lulashi punonte në banesën e Tahir Bajraktarit dhe konflikti për pagesën ...

Vrau pronarin e shtëpisë, kapet 55-vjeçari (EMRI)

Durres Lajm - 11.07.2019

Policia e Shkodrës ka arrestuar një 55-vjeçar të shpallur në kërkim për vrasjen e 69-vjeçarit Tahir Bajraktari, ngjarje e ndodhur më 18 shtator 2018 në bjeshkën e Doberdollit në Tropojë.

Në kërkim për vrasjen në bjeshkë një vit më parë, kush është personi i arrestuar me rrezikshmëri të lartë

SOT - 11.07.2019

Nikë Lulashi, autori i dyshuar i vrasjes së Tahir Bajraktarit, ngjarje e ndodhur më datë 18.09.2018, në bjeshkën e Doberdollit, Tropojë, është vënë në pranga.

Vrau një vit më parë, policia arreston 55-vjecarin nga Tropoja

BalkanWeb - 11.07.2019

Një 55-vjecar i shpallur në kërkim për vrasje ka rënë në pranat e policisë mbrëmjen e së mërkurës. Arrestimi është kryer nga strukturat e Komisariatit të Policisë Shkodër në fshatin Bregu Lumit, në ...

Mori jetë një vit më parë, policia kap 55-vjecarin nga Tropoja

LajmiFundit - 11.07.2019

Eshte arrestuar në Shkodër autori i një vrasje në vitin 2018 në bjeshkët e Doberdolit në Tropojë. Kapja dhe ndalimi i tij u bë pasi është autori i dyshuar i vrasjes së shtetasit T. B.

Vrau një person në Tropojë, arrestohet 55 vjeçari (VIDEO)

Albeu.com - 11.07.2019

Një person është kapur dhe arrestohet në Shkodër pasi është dyshuar si vrasës N.L. 55 vjeç banues në Tropojë dyshohet të ketë vrarë një person në datën 25 shtator të vitit që lamë pas në bjeshkët e ...

Arrestohet një vrasës në Shkodër

Gazeta Express - 11.07.2019

Policia e Shkodrës vuri në pranga një 55-vjecar i shpallur në kërkim për vrasje. Nike Lulashi u arrestua për vrasjen e Tahir Bajraktarit një vit më parë, ngjarje e ndodhur në bjeshkën e Doberdollit.

Vrau pronarin e shtëpisë ku punonte, policia arreston pas një viti në arrati autorin Nik Lulashi

SOT - 12.07.2019

Pas një viti në kërkim, forcat e policisë kanë bërë të mundur arrestimin e autorit të vrasjes së ndodhur në shtator të 2018. Bëhet fjalë për 55-vjeçarin Nik Lulashi, i cili para një viti ekzekutoi ...