TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pas asistimit, Rashica shënoi edhe gol (Video)

Telegrafi - 13.08.2017

Ndeshja ndaj NAC Bredas ishte fantastike për anësorin shqiptar, Milot Rashica. Futbollisti që e përfaqëson Kosovën ishte asistues në golin e tretë të Vitesses, pasi falë harkimit të tij, Tim Matavz ...

Rashica gol dhe asist në fitoren e Vitese

InfoSport - 12.08.2017

Milot Rashica dhe Vitese e kanë nisur në mënyrën më të mirë sezonin e ri në elitën e futbollit holandez. Ata sot kanë realizuar një fitore të madhe 4:1 ndaj NAC Bredas, duke gëzuar tej mase tifozët e ...

Rashica gol e asist në fitoren e Vitesses

Koha.net - 12.08.2017

Përfaqësuesi i Kosovës, Milot Rashica ka shënuar një gol dhe ka asistuar në një tjetër për t’i siguruar pikët e plota Vitesses. Në ndeshjen e parë të sezonit Vitesse e mposhti Bredan me rezultat të ...

Super Rashica, shikojeni asistimin e tij (VIDEO)

Lajmi.net - 12.08.2017

. Milot Rashica që në ndeshjen e parë të sezonit në Holandë me Vitessen, e ka bërë atë që di më së miri. Ylli i Kosovës ka asistuar te goli i tretë i shënuar nga Vitesse ndaj Nac, për 3:0.

Asistim i bukur i Rashicës në ndeshjen ndërmjet Vitesses dhe NAC Bredas (Video)

Telegrafi - 12.08.2017

Skuadra e Vitesses thuajse e ka përfunduar ndeshjen kundër NAC Bredas që në pjesën e parë, pasi ia ka shënuar tre gola. Goli i tretë u shënua falë një asistimi të bukur të anësorit të Kosovës, Milot ...

Milot Rashica shënon super-gol (VIDEO)

Lajmi.net - 12.08.2017

Milot Rashica ka shënuar një gol të bukur për të rritur epërsinë në 4:1 të Vitesses ndaj Nac ...

Asistim i bukur i Rashicës në ndeshjen ndërmjet Vitesses dhe NAC Bredas (Video)

Almakos - 12.08.2017

Skuadra e Vitesses thuajse e ka përfunduar ndeshjen kundër NAC Bredas që në pjesën e parë, pasi ia ka shënuar tre gola. Goli i tretë u shënua falë një asistimi të bukur të anësorit të Kosovës, Milot ...