TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rudina Dembacaj tregon arsyen ironike se pse Saimir Tahiri nuk i shkoi në emision

Botasot - 16.05.2019

Aktorja dhe moderatorja e njohur e emisionit ‘Mos i fol shoferit’, Rudina Dembacaj, ka realizuar së fundmi një intervistë për revistën ‘Class’, ku ka treguar planet për të ardhmen në biznes dhe ekran.

“Po qaja me dënesë në makinë!” Rudina tregon momentin e sikletshëm kur i duhej të dilte në ekran edhe pse ishte keq

SOT - 16.05.2019

Rudina Dembacaj ka pasur momente kur është ndjerë keq emocionalisht dhe pavarësisht gjendjes së saj, i është dashur të vijojë punën.Duke folur në një intervistë për “Class”, moderatorja foli për një ...

EPIKE/ Habit Rudina Dembacaj: Ja pse Saimir Tahiri nuk më erdhi në emision

LajmiFundit - 15.05.2019

Moderatorja Rudina Dembacaj thotë se në Shqipëri nuk është e vështirë të ftosh personazhe publike në emision. Në një intervistë për “Class” ajo rrëfen se personazhet publike në Shqipëri, kanë shumë ...

Rudina Dembacaj e ftoi në emision, nuk do ta besoni përgjigjen e Saimir Tahirit

SOT - 15.05.2019

Rudina Dembacaj një nga aktoret më të njohura dhe më të dashura për publikun drejton prej tre vitesh emisionin “Mos i fol shoferit” në televizionin Ora News.

‘Kam qeshur me lot’, Rudina tregon arsyen pse Saimir Tahiri nuk i shkoi në emision

Gazeta Express - 16.05.2019

Aktorja dhe moderatorja e njohur e emisionit “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj, ka realizuar së fundmi një intervistë për revistën “Class”, ku ka treguar planet për të ardhmen në biznes dhe ekran.

‘Kam qeshur me lot’, Rudina tregon arsyen pse Saimir Tahiri nuk i shkoi në emision

Zeri - 16.05.2019

Aktorja dhe moderatorja e njohur e emisionit “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj, ka realizuar së fundmi një intervistë për revistën “Class”, ku ka treguar planet për të ardhmen në biznes dhe ekran.