TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shilegov ka ditëlindjen, ëmbëlsirat i dërgon tek fëmijët në institucione shëndetësore dhe sociale

Alsat - 12.06.2019

Kreu i Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov, vendosi që ëmbëlsirat që ka marrë si dhuratë për ditëlindjen e tij ti dërgoj deri tek institucionet shëndetësore dhe sociale.

Shilegovi festoi ditëlindjen jubile, ja çka bëri me ëmbëlsirat (FOTO)

Tetova Sot - 12.06.2019

Me rastin e ditëlindjes kreu i qytetit të Shkupit Petre Shilegov falënderoi të gjithë për urimet që i kanë dërguar. Prandaj ëmbësirat e shumëta që mori sot i dërgoi tek fëmjët e “SOS fshati i ...

Shilegov ka ditëlindjen, ëmbëlsirat i dërgon tek fëmijët në institucione shëndetësore dhe sociale

Botasot - 12.06.2019

Kreu i Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov, vendosi që ëmbëlsirat që ka marrë si dhuratë për ditëlindjen e tij ti dërgoj deri tek institucionet shëndetësore dhe sociale.