TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

United i bindur se Leicester do ta ulë çmimin e Maguire

Telegrafi - 11.07.2019

Harry Maguire është njëri nga mbrojtësit më të kërkuar në Angli. Reprezentuesi anglez është bërë objektiv i dy skuadrave nga Manchesteri, City dhe United.

Man Utd e ‘mposht’ Cityn në garën për mbrojtësin anglez

Lajmi.net - 11.07.2019

‘Djajtë e Kuq’ tani janë në avantazh kundër Manchester Cityt, për të nënshkruar mbrojtësin e Leicester City, Harrym Maguire, shkruan ‘Daily Mail’, përcjell lajmi.net.

Man Unitedi nuk dorëzohet për Maguire

Gazeta Express - 11.07.2019

Tentimet e Manchester Unitedit për ta transferuar Harry Maguiren nga Leicester City gjatë këtij afati kalimtar të verës nuk kanë të ndalur dhe klubi anglez dëshiron që së shpejti ta kompletojë këtë ...

Man Unitedi nuk dorëzohet për Maguire

Zhurnal - 11.07.2019

Tentimet e Manchester Unitedit për ta transferuar Harry Maguiren nga Leicester City gjatë këtij afati kalimtar të verës nuk kanë të ndalur dhe klubi anglez dëshiron që së shpejti ta kompletojë këtë ...