TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Djali i Pirro Çakos dhe Inva Mulës tregon të pathënat: Nuk e doja njerkun (FOTO LAJM)

Albeu.com - 13.01.2018

Kanë kaluar vite që nga ndarja e sopranos shumë të njohur shqiptare Inva Mula dhe kantautorit Pirro Çako, nga martesa e të cilëve lindi Anthony, djali i tyre i vetëm i cili sot është 22 vjec.

VIDEO/ Rrëfen djali i Pirro Çakos e Inva Mulës: Raportet me prindërit dhe historitë e dashurisë!

Java News - 13.01.2018

Ai vjen direkt nga Parisi, por nuk ka lidhje me pasarelat e modës. Antoni Çako është djali i sopranos Inva Mula dhe kompozitorit Piro Çako. 22-vjeçari duket se ka trashëguar nga familja e tij genin e ...

Inva Mula në një dimension tjetër, vjen si moderatore në Klan

Albeu.com - 11.01.2018

E kishte paralajmëruar prej kohësh, por duket se Inva Mula e ka marrë shumë seriozisht ardhjen përballë publikut si një moderatore. Bëhet fjalë për konkursin e muzikës klasike , emisionin e quajtur ...

Zbulohet data, ja kush do të jetë programi që zëvendëson 'C'est la vie'

Gazeta Express - 11.01.2018

Konkursi i muzikës klasike “Virtuozët”, i cili do të sjellë pranë ekranit shqiptar sopranon e njohur Inva Mula në rolin e moderatores, do të nisë pas një ...

Djali i Pirro Çakos tregon momentin kur hoqi dorë nga shkolla, detajet rreth jetës private

Albeu.com - 13.01.2018

Ai vjen direkt nga Parisi, por nuk ka lidhje me pasarelat e modës. Antoni Çako është djali i sopranos Inva Mula dhe kompozitorit Piro Çako. 22-vjeçari duket se ka trashëguar nga familja e tij genin e ...

Inva Mula vjen si moderatore në Klan

Ina - 11.01.2018

E kishte paralajmëruar prej kohësh, por duket se Inva Mula e ka marrë shumë seriozisht ardhjen përballë publikut si një moderatore. Bëhet fjalë për konkursin e muzikës klasike, emisionin e quajtur ...

Njihuni me djalin e Inva Mulës dhe Pirro Çakos

Durres Lajm - 13.01.2018

Ai vjen direkt nga Parisi, por nuk ka lidhje me pasarelat e modës. Antoni Çako është djali i sopranos Inva Mula dhe kompozitorit Piro Çako. 22-vjeçari duket se ka trashëguar nga familja e tij genin e ...

Djali i Pirro Çakos në një rrëfim për jetën: Krenaria ime më e madhe është…

BalkanWeb - 14.01.2018

Ai vjen direkt nga Parisi, por nuk ka lidhje me pasarelat e modës. Antoni Çako është djali i sopranos Inva Mula dhe kompozitorit Piro Çako. 22-vjeçari duket se ka trashëguar nga familja e tij genin e ...